Деструктор стерні або деструктор целюлози - це препарати, про які ще донедавна ніхто не знав. Вони призначені для обробки ґрунту та стерні після збирання врожаїв. На сьогодні актуальним питанням постає родючість ґрунту, адже земля постійно виснажується, а її продуктивність знижується.

Застосування деструкторів значно покращує стан ґрунту, дозволяє збільшити кількість корисної мікрофлори. Це робить ґрунт здоровішим та покращує його родючість. В свою чергу, хороший земляний покрив позитивно впливає на ріст сільськогосподарських культур та їх врожайність. До того ж препарат є екологічно чистим, тому не має шкідливого впливу на майбутній урожай.   

Серед основних переваг деструктура стерні є:
 
 - розвиток корисної мікрофлори в ґрунті;
 - прискорення розкладання поживних решток;
 - насичений вітамінами, амінокислотами та біологічно активними добавками;
 - пригнічує патогени;
 - стійкий до негативних зовнішніх впливів;
 - сприяє оздоровленню та покращенню стану родючого шару ґрунту;
 - зручний у застосуванні.

Негатив деструктора стерні проявляється у тому, що разом із розвитком корисної мікрофлори можуть розвиватися патогени. Також не всі деструктори стерні стійкі до ультрафіолету та є залежними від погодних умов.

На ринку є безліч деструкторів стерні, однак найефективнішими є ті, які мають широкий спектр дії, тобто є універсальними. Такі деструктори одночасно можуть захищати від хвороб та мають активний вплив на покращення росту сільськогосподарських культур і збільшення урожаїв. Саме такі деструктори стерні пропонує наша компанія. У нас Ви знайдете якісні мікродобрива та гумінові добрива, які не лише допоможуть Вам покращити та збільшити урожай, але й мають приємні ціни.

Перед застосуванням препарат розчиняють у воді та ретельно вимішують, аби вміст поживних решток був рівномірним. Тоді деструктор наносимо на ґрунт рівномірним шаром. Оброблену землю виорати або обробити культиватором. Деструктор має 3 типи концентрації, тому для кожного типу є своє дозування.

Норми внесення деструктора стерні (1, 2 та 3 концентрація відповідно):

Пшениця - 3,5 л/га, 2,5 л/га, 1,5 л/га;
Ячмінь - 3,5 л/га, 2,5 л/га, 1,5 л/га;
Соняшник - 5,5 л/га, 4 л/га, 3 л/га;
Кукурудза - 5,5 л/га, 4 л/га, 3 л/га;
Соя - 4,5 л/га, 3,5 л/га, 2,5 л/га.

Наша компанія пропонує тільки якісне добриво, яке забезпечить Вас хорошим урожаєм. Також Ви значно покращите стан ґрунту та підвищете його родючість. У нас Ви можете придбати мікродобрива, гумат калію та деструктор. Ми реалізуємо продукцію по всій території України оптом та вроздріб. Пропонуємо вигідні умови покупки: при купівлі від 200 л добрива гарантуємо безкоштовну доставку, від 500 л знижка - 10 %.

Завітайте до нас та обирайте якісні товари для покращення та збільшення Ваших урожаїв!