Будинки з оциліндрованих колод вважають класикою, адже ще наші діди та прадіди майстерно будували дерев’яні будинки саме з цього матеріалу. Це екологічно чистий матеріал, тому жити у такому будинку затишно, комфортно та тепло. До того ж такі будинки мають ряд переваг і гарний зовнішній вигляд. Наша компанія пропонує Вам будівництво дерев’яних будинків, сировина для яких заготовлена на власних лісопилках у Карпатах.

Оциліндрований брус виготовляють завдяки механічній обробці на оциліндровочному верстаті. Готові колоди, які використовують для будівництва дерев’яних будинків, мають товщину від 20 см. Сировиною для таких колод є переважно хвойні дерева - смерека, сосна, ялиця та модрина. Хвойні дерева, на відміну від листяних, є смолистою породою, що забезпечує в подальшому захист деревини від надмірної вологи, має антисептичні властивості, які дозволяють уникнути появи грибків та цвілі. До того ж хвойні дерева мають приємний аромат.

Заготівля деревини відбувається в холодну пору року, адже низькі температури зменшують ризик появи шкідників, які псують деревину. Це дозволяє нам отримати оциліндровані колоди високої якості. Дерево валять вручну або використовуючи лісозаготівельну машину. Після цього здійснюється сортування колод та їх оциліндрування. Готові колоди розпилюють на потрібні деталі. Після цього всі деталі просочують антисептичним розчином, просушують, пакують.

Переваги будинків з оциліндрованого брусу.

1. Гарний зовнішній вигляд - деревина має гарний природній колір та структуру. Рівна поверхня, яка забезпечує чудовий вигляд та легку обробку надалі. До того ж такі колоди прилягають одна до одної дуже щільно, що забезпечує теплоізоляційні характеристики будинку. Такі будинки достатньо обробити антисептичними препаратами, колірним просоченням або лаком.

2. Швидкість зведення. Дерев’яні будинки з оциліндрованої колоди не вимагають значних трудових витрат. Тому зведення будинків займає всього кілька місяців.

3. Тепло та затишок. Безперечно, що будинки з дерева є дуже затишними та комфортними. До того ж дерево є природним ізолятором, тому у будинку буде зберігатися тепло, що дуже важливо в холодну пору року.

4. Екологічність. Деревина не виділяє шкідливих випарів і токсинів, тому є абсолютно безпечним природнім матеріалом. Окрім цього, хвойні дерева мають гарний аромат, що забезпечить затишну атмосферу у Вашому домі.

5. Комфорт. Будинки з дерева здатні самі "контролювати" мікроклімат, тому такі показники, як вологість і провітрюваність, завжди будуть сприятливими для комфортного проживання.

6. На вартість будинку впливають такі показники, як доступність матеріалу, затратність під час його обробки та будівництва. Деревина, а особливо хвойні дерева, є доступними, а їх обробка не потребує особливих затрат. А зведення такого будинку - процес набагато легший і зручніший, ніж цегляного. Тож ціни теж є прийнятними та доступними.

Наша компанія пропонує Вам якісне та швидке зведення будинку з оциліндрованих колод за доступними цінами. Окрім того, у нас Ви можете замовити будинки та бані "під ключ". При будівництві ми використовуємо лише якісні матеріали, аби будинок прослужив для Вас тривалий час. Тому якщо Ви давно мрієте про дерев’яний будинок, баню чи елітний котедж - звертайтеся до нас. Ми гарантуємо якість та швидкість робіт!