Лабораторний ІФА аналіз - це дослідження крові на наявність компонентів, що сигналізують про патологічні зміни. Точність цього методу діагностики становить близько 99 % - ІФА по праву називають найбільш точним аналізом з існуючих. Це стало можливим завдяки тому, що крім макрокомпонентів крові (гемоглобін, глюкоза, лейкоцити тощо) аналізуються якісні і кількісні показники специфічних антитіл, антигенів та ферментів.

Як відомо, антитіла в організмі виробляються у відповідь на потрапляння в організм патогенів. Вони синтезують антигени - білкові хвороботворні агенти. Поєднання антигенів та антитіл аналізують у процесі проведення аналізу крові імуноферментним методом. Під час діагностики також аналізують інші характеристики ферментів, які нейтралізують патологічні агенти. 

Такий новітній метод діагностики дозволяє виявити наявність багатьох захворювань. Сучасна медична лабораторія не може функціонувати без такого важливого діагностичного набору, як іфа аналізатор. Він допоможе знайти такі хвороби:

- вірусні захворювання;
- герпетичні захворювання;
- онкологію;
- захворювання, що передаються статевим шляхом;
цитомегаловірус;
- будь-які паразитичні інфекції;
глистні інвазії;
уреаплазма і мікоплазма.

Крім того, за допомогою аналізу крові методом ІФА можна визначити імунодефіцит і виявити специфічні антитіла на 600 видів алергенів. Аналіз ІФА застосовують також для визначення наявності ракових клітин. 

Під час проведення потрібно взяти лише 5 мл крові, зібраних в той самий день. В ході аналізу обчислюють перелік присутніх у біологічному матеріалі імуноглобулінів (антигенів) декількох груп і їх концентрацію. Після завершення розшифровують результати. 

Це дуже точний вид аналізу, адже кров може розповісти про стан здоров'я людини практично все. Імуноферментний аналіз - надсучасний метод, що допоміг вже мільйонам людей вберегти життя та попередити розвиток страшних хвороб.

Якщо ви вже впевнились, що для вашої лабораторії потрібно замовити іфа аналізатор, то запрошуємо в каталог нашого інтернет-магазину Medicallab. Тут ви можете купити високоякісне медичне обладнання, діагностичні системи, витратні матеріали, лабораторне скло та пластик і багато іншого необхідного устаткування. 

Ми працюємо по всій території України і вчасно здійснюємо доставку. Якщо у вас виникли питання, то можете зателефонувати нашому консультанту за номером, вказаним на сайті. Оплата проводиться зручним способом. Якість гарантована. 

Щоб замовити, просто додайте товар в корзину або зателефонуйте нам!