Швидкороз'ємне з'єднання для шлангів - це пристрій, який призначений для швидкого з'єднання і роз'єднання шлангів різноманітного промислового обладнання. Перевагою такого пристрою є не лише забезпечення швидкого з'єднання, але й герметичність. Це дуже важливо, адже таким чином можна уникнути неконтрольованої втрати палива і, відповідно, зекономити. 

На сучасному ринку можна знайти декілька видів швидкороз'ємних з'єднань для шлангів. 

1) камлок - це універсальна система ШРЗ кулачкового типу з самоблокуванням. Це дозволяє за лічені секунди приєднувати шланги та резервуари, інше обладнання. Класичні камлоки мають дві частини: приймальна та відправна. Обидві частини кріпляться спеціальним хвостиком до головки з пазом, завдяки якій здійснюється з'єднання з приймальною частиною. 

До основних переваг швидкороз'ємних з'єднань для шлангів можна віднести те, що під час експлуатації вам не потрібно послуговуватися додатковими інструментами. ШРЗ значно підвищують продуктивність і повністю виключають можливість витоку. 

2) швидкороз'ємні з'єднання для шлангів сухого типу підходять для транспортування горючих матеріалів навіть при  дуже високому тиску. Цей тип має надійний захист від випадкового роз'єднання, є абсолютно безпечним.

3) для перекачування нафтопродуктів активно використовують камвалок. Пристрій знижує ризик виверження небезпечних речовин під час їх транспортування.  Камвалоки дозволяють автоматично перекривати одразу два краї. Він має посилений рівень захисту. 

Під час вибору швидкороз'ємних з'єднань для шлангів вам варто врахувати не лише тип, а й матеріал та інші характеристики. Таке обладнання вибирається на довгі роки, тому будьте уважними.

Сучасні швидкороз'ємні з'єднання для шлангів можуть бути зроблені із алюмінію, титану, бронзи, латуні, нержавіючої сталі та найрізноманітніших матеріалів. Також ШРЗ можна розділити на такі групи: для пневматики, з високим тиском для рукавів та шлангів, з самозакриванням, фланцеві. 

В нашому інтернет-магазині ви можете знайти саме такі швидкороз'ємні з'єднання для шлангів, які прослужать багато років та будуть продуктивними. Наші консультанти допоможуть підібрати вам потрібну модель. Ми пропонуємо дуже вигідні умови співпраці. В асортименті також інше гідравлічне обладнання, трубна арматура та багато іншого. 

Ми працюємо по всій території України. Оплата за домовленістю. Доставка здійснюється транспортною компанією.

Щоб замовити товар, просто додайте його в корзину або зателефонуйте нам просто зараз!