Влітку переважна більшість людей хоче відпочити від роботи та навчання, а також просто провести незабутні і веселі вихідні з сім'єю чи з друзями. Під час спекотних літніх днів хочеться проводити час на свіжому повітрі, плавати, приймати сонячні ванни, пити освіжаючі напої та просто байдикувати. У теперішній час поїздка на море - недешеве задоволення, проте ми допоможемо Вам знайти найкращі курорти за доступними цінами.

Перше, що ми хочемо Вам запропонувати - це відпочинок у Бердянську, який є найкращим кліматичним та грязевим курортом. Тут ви не лише чудово відпочинете, але й оздоровите свій організм. У Бердянську розташовані унікальні цілющі грязі та мінеральні джерела, які допоможуть Вам зняти накопичену за рік втому і нададуть бадьорості.

Друге - Кирилівка, яка розташована між Азовським морем і двома лиманами з лікувальними грязями. Віддаленість від промислових зон робить цю місцину безцінною з екологічної точки зору. Завдяки своєрідній ізоляції Кирилівки, тут присутня йодно-сольова атмосфера. У цьому місці Ви можете відпочити з максимальною користю для організму. Цей курорт має розвинену інфраструктуру (багато кафе, магазинів, розважальних комплексів, атракціонів і багато іншого, що не дасть Вам сумувати). Море тепле, з піщаним берегом, а знайти оптимальну глибину буде просто як дітям, так і дорослим.

Третє - Приморськ, який є чудовим місцем для відпочинку від міської суєти, а лиман, який знаходиться поблизу Азовського моря, тільки підсилює оздоровчі можливості. Північне узбережжя моря багате цілющими грязями, що позитивно впливає на весь організм. Місцеві бази відпочинку та пансіонати мають прекрасні озеленені території, які сприяють створенню особливої атмосфери.

Четверте - відпочинок в Новопетрівці на Азовському узбережжі прекрасний тому, що тут є все для забезпечення повного комфорту, а море залишається теплим до пізньої осені. Тут не буває різких температурних перепадів, що дуже важливо для людей х хронічними хворобами.

Відпочинок на березі Азовського моря стане для вас незабутнім. А про ваш трансфер подбає туристична компанія "Елітон-Тур". Перевезення проводяться на комфортабельному транспорті. Всі водії досвідчені і компетентні. Перед виїздом транспортні засоби проходять перевірку та отримують дозвіл на виїзд, а проїзд в Бердянськ з Новомосковська, Кременчука, Павлограда чи з інших міст буде швидким і комфортним.

Наша компанія може запропонувати Вам широкий вибір баз відпочинку і санаторіїв на березі Азовського моря, з якими у нас укладені договори, тому можемо надати найкращі ціни на проживання.

Ми здійснюємо поїздки на море з Дніпропетровська, Запоріжжя, Павлограда, Кременчука, Новомосковська до Азовського моря, а саме на курорти в Бердянську, Кирилівці, Новопетрівці, Приморськ та ін.

У нас є безліч цікавих і дуже вигідних пропозицій для вас. Знижки 10 % для дітей і при оплаті проїзду в дві сторони (на зворотню дорогу).

Звертайтеся до нас саме зараз і відпочинок на Азовському узбережжі перетвориться з мрії в реальність! Дізнатися всі деталі ви можете за контактними телефонами або в консультантів.