Як відомо, найпопулярніші бренди завжди стикаються з проблемою контрафактної продукції, яку нелегальні виробники видають за оригінал. Сьогодні на ринку аксесуарів присутня величезна кількість підробленої продукції, яка видається за оригінальні окуляри Рей Бен. Такі окуляри можуть продаватися за тією ж ціною, яка характерна для цих моделей, а можуть відрізнятися демонстративно низькою вартістю, що приваблює покупців. Як відрізнити оригінальні окуляри від копії?

Перше, на що потрібно звернути увагу - це упаковка. Ви можете без труднощів знайти в інтернеті фото упаковки, в якій продаються оригінальні окуляри Рей Бен. Сонячні окуляри Ray Ban повинні бути упаковані в щільну картонну коробку світло-сірого кольору з фірмовим логотипом виробника. Довжина коробки становить 17 см, а висота в середньому становить 4,5-5,5. Самі окуляри в коробці повинні лежати в жорсткому чохлі з логотипом. Будь-яка модель Ray Ban комплектується спеціальним м’яким матеріалом світло-сірого кольору для очищення скла.

Знайдіть на зовнішній стороні коробки наклейку, де виробник вказує докладну специфікацію товару. На етикетці повинен бути надрукований унікальний штрих-код, номер купленої вами моделі, а також її розмір. Якщо продавець стверджує, що окуляри безрозмірні, цілком можливо, що перед вами лежить підробка. Деякі різновиди моделей виробника мають один загальний розмір, але в більшості аксесуари розраховані на різні розміри.

Друге - лінзи, уважно придивіться до них. На правій лінзі скраю повинні бути вигравірувані малопомітні букви RB. Підробка, як правило, відрізняється відсутністю лазерного гравіювання. Букви наносяться на скло фарбою, а через якийсь час стираються. Фото лазерного гравіювання у великому збільшенні можна знайти в мережі, щоб порівняти з реальними моделями.

Будь-які моделі від Ray Ban оснащені якісним ультрафіолетовим фільтром, що захищає очі від випромінювання максимально ефективно. Підробки виготовлені переважно з пластику, який жодним чином не захищає очі людини від ультрафіолетового випромінювання.

Зверніть увагу на різні типи лінз. Оригінальні моделі Ray Ban оснащені поляризаційними лінзами з антибліковим покриттям. Вони захищають очі від відблисків і відбитого світла. Саме тому такі окуляри ідеально підходять для автомобілістів.

Третє - ціна окулярів - найважливіший чинник, що дозволяє розпізнати оригінал. Оригінальні моделі не можуть коштувати 200-300 грн. Вони коштують кілька тисяч гривень. Дешевих окулярів рей бен не буває.

Замовити оригінальні окуляри Рей Бен можна в нашому інтернет-магазині за доступними цінами. У нас діє накопичувальна система знижок та знижка 25 % на більш популярні моделі окулярів Рей Бен.
Ми надаємо 100 % гарантію на весь асортимент.

Здійснюємо доставку по Україні транспортними компаніями (Нова Пошта та Укрпошта).

Переходьте до нашого каталогу та вибирайте потрібну модель окулярів.