Сода кальцинована технічна - це безбарвна кристалічна речовина. Її широко застосовують в хімічній, електронній, скляній, целюлозно-паперовій, текстильній та інших промисловостях. Також її використовують у побуті та медицині.

Кальцинована сода відрізняється від харчової тим, що така сіль має значно потужнішу лужну реакцію та є більш крихкою. Тому таку соду використовують для очищення стійких забруднень. Хоч негативних впливів на навколишнє середовище така сода не має, однак вона є небезпечною. Таку соду забороняють використовувати в кулінарії та харчовій промисловості. До того ж під час взаємодії з кальцинованою содою слід дотримуватися певних правил та використовувати засоби індивідуального захисту.

Виділяють дві марки технічної соди - "А" та "Б". Завдяки різним характеристикам, їх використовують у різних сферах. Так, перший варіант підходить для електронної промисловості, а другий - у хімічній, скляній та інших галузях. До того ж у них різний термін зберігання: сода марки "А" може зберігатися 3 місяці, а "Б" - 6 місяців. Перевозять та зберігають таку сіль насипом або у спеціальних м’яких упаковках (контейнерах чи пакетах), вберігаючи її від потрапляння води.

Кальцинована технічна сода має свої переваги та недоліки. До переваг можна віднести те, що вона дуже добре очищає різні поверхні від бруду та застарілих плям, з її допомогою можна вивести навіть фарбу та застарілий жир. Тому ця сода є незамінним помічником у побуті. Така сода має дезінфікуючі властивості. Також технічну соду використовують при засміченнях каналізаційних труб. Кальцинована сода ідеально підходить для прання у пральній машині, адже вона не лише ефективно виводить плями, але й активно бореться з накипом. Застосовують технічну соду і в боротьбі з шкідниками на городі чи в саду.

До недоліків такої соди відносять те, що вона має сильну лужну реакцію та є вибухонебезпечною. Технічна сода негативно впливає на слизові оболонки та інші тканини людини, тому під час взаємодії з нею потрібно використовувати засоби індивідуального захисту. При потраплянні речовини на шкіру чи в очі їх негайно потрібно ретельно промити водою. Слід зазначити, що така сода стає агресивною при потраплянні води.

Отже, як бачимо, технічна кальцинована сода - незамінний помічник у господарстві та у різних сферах промисловості, однак зберігати та використовувати її потрібно правильно. Тому, аби запобігти негативному впливу на організм людини, необхідно використовувати засоби індивідуального захисту.

На сайті нашої компанії Ви можете купити сіль технічну та харчову, соду, сірники та цукор оптом. Наша компанія реалізує якісну продукцію за доступними цінами у західних областях України. Ми гарантуємо оперативну обробку замовлень та приємні ціни. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. При потребі надаємо сертифікати якості на продукцію.