Через негативний вплив різноманітних чинників сучасного життя у багатьох чоловіків понижується потенція і виникають негаразди в інтимних стосунках. Послаблення ерекції або навіть її повна відсутність, яка характерна для розвитку імпотенції, хвилює майже кожного третього представника сильної статі. Причому з подібними проблемами стикаються не тільки зрілі, а й досить молоді чоловіки. Що робити для усунення порушень сексуальних функцій, як відновити статеву силу, як підвищити ерекцію або просто лібідо - це ті нагальні питання, які хвилюють велику кількість чоловіків у всьому світі.

Багато хто вже випробував таблетки для підвищення потенції, а деякі все ще перебувають у пошуку безпечних та ефективних засобів. Ми пропонуємо вам таблетки для підняття потенції від нашої компанії, які визнані в Європі та США, а також в інших розвинених країнах.

Розглянемо детальніше сучасні препарати для потенції та їх властивості:

1. Віагра - виготовляється на основі активного компоненту сілденафілу, який інгібує дію ФДЕ-5 та сприяє виникненню ерекції. Вона не є штучним стимулятором і впливає тільки на природні процеси в організмі. Віагра починає діяти через 40 - 50 хвилин після прийому, а ефект зберігається протягом 4 і більше годин. Існує і інший аналог справжнього сілденафілу - Віагра Софт, який характеризується більш швидкою дією, що зумовлено способом його застосування: таблетку розсмоктують під язиком, і активні речовини проникають безпосередньо в кров, стимулюючи ерекцію вже через 20 хвилин.

2. Сіаліс - це препарат, який є прототипом Віагри, але в його основі міститься тадалафіл, який діє ефективніше, ніж сілденафіл, і викликає більш тривалу ерекцію, що спостерігається протягом 32 годин.
Результат дії Сіалісу можна побачити через 40 хвилин, а якщо застосовувати Сіаліс Софт (таблетки для розсмоктування), то можна досягнути збудження статевого члену за коротший проміжок часу. Крім того, при використанні Сіаліса Софт, як і Віагри Софт, можна вживати жирну їжу та алкоголь.

3. Левітра - це таблетки, які містять діючу речовину варденафіл, яка також блокує активність фосфодіестерази 5 типу, збільшує прилив крові до статевого органу і викликає стійку природну ерекцію. Ефект від таблетки зберігається до 12 годин. Левітру частіше призначають при еректильних розладах, які виникли внаслідок розвитку цукрового діабету. Приймати препарат слід за 30 - 40 хвилин до статевого акту. Левітра Софт починає діяти через 15 хвилин після застосування.

Розглянуті препарати для підвищення потенції є безпечними для здоров'я, але мають деякі протипоказання та можуть провокувати виникнення побічних реакцій. Тому рекомендується обов'язково читати інструкцію по застосуванню або проконсультуватися з лікарем.

Усі ці препарати, таблетки від імпотенції та інші товари (збуджуючі препарати для жінок, БАДи для здоров’я та ін.) ви можете знайти в нашому інтернет-магазині зі 100 %  гарантією від виробника. Детальнішу інформацію дивіться на сайті.