При створенні красивого та гармонійного інтер'єру кімнати особливої уваги потребують деталі, адже саме вони додають затишку та створюють довершений образ. Важливу роль у створенні атмосферного дизайну відіграють штори. Цікавим варіантом для декорування вікон є портьєри.

Портьєри - це занавіски, які виготовлені з щільної тканини. Вони можуть бути використані як для вікон, так і для дверних прорізів. Відрізняються вони від стандартних штор лише тим, що їх виготовляють з міцних та щільних матеріалів, які практично не пропускають сонячних променів. Через те, що портьєри виглядають масивно, вони ідеально підійдуть для залу або вітальні в класичному стилі.

На сьогоднішній день портьєрні тканини користуються великою популярністю. Вони можуть відрізнятися за способом кріплення: на стрічках, кільцях, люверсах, петлях і гачках; за зовнішнім виглядом та матеріалом виготовлення: подвійні, з фотодруком, декоративні; за стилем: прованс, хай-тек, лофт, англійські, східні та європейські.

Портьєрні тканини в стилі прованс відрізняються легкістю та м'якістю. Зазвичай вони мають квіткові принти у ніжних тонах (рожевий, бежевий, блакитний). Такі тканини ідеально доповнять інтер'єр в стилі кантрі та додадуть кімнаті відчуття затишку або тепла. 

Хай-тек. Портьєрні штори у цьому стилі мають одну суттєву особливість - відсутність плавних вигинів та м'яких переходів. Тканини в стилі хай-тек витримані у певній колірній гаммі: сріблястий, сірий, мідний, бронзовий. Вони ідеально підійдуть для кімнати з мінімальним декором та будуть відмінно поєднуватися з меблями, які виготовлені в однотонних світлих кольорах.

Лофт. Тканини у цьому стилі можуть бути виготовлені з батисту, бавовни, шовку або тафти. Зазвичай їх характеризує смужка в сірій, білій або металевій гамі. Порт'єри в стилі лофт ідеально підійдуть для кафе, барів, а також для тих, хто любить унікальні творчі рішення в інтер'єрі.

Портьєри в східному стилі масивні та мають багатий, розкішний зовнішній вигляд. Вони можуть бути виготовлені з різними малюнками квітів, ієрогліфів, птахів та іншими візерунками, що характерні для Сходу. Такі вироби будуть відмінною прикрасою в чайному магазині або кафе, витриманому в японському стилі.

Європейський. Портьєри у цому стилі мають характерні для європейського стилю риси: масивність, багатий зовнішній вигляд та розкіш. Вони ідеально підійдуть для кімнат в класичному стилі, додаючи інтер'єру вишуканості та елегантності.

 

У інтернет-магазині Nochka можна купити тканину для штор недорого. У нас багато цікавих варіантів тканин для штор, як кольорових, так і однотонних. Ми запрошуємо Вас відвідати наш сайт та придбати якісні натуральні тканини за доступними цінами!