Не секрет, що сьогодні без такого продукту, як рослинна олія, обійтися досить важко. Це дуже популярний товар, а технологія виробництва олії є досить простою і недорогою. Тому виробництво цього корисного і поживного продукту досить рентабельне. Але для налагодження безперебійного прибуткового виробництва необхідно придбати спеціальне обладнання. Одним із обов'язкових комплектуючих олійного цеху є маслопрес. Це обладнання незамінне для отримання олії з таких продуктів рослинного походження, як насіння соняшника, ріпака, сої та багатьох інших.

Устаткування класифікується на первинне і остаточне. Є первинні моделі маслопресів, які роблять попередній віджим, так зване форс прессування. Моделі, які здійснюють вторинний (завершальний) віджим, називаються остаточними.

Наше підприємство пропонує такі види обладнання:

для попереднього віджиму: преси RP- 500, OP - 500, OP - 1000.

для вторинного віджиму: прес RP - 1000.

Всі моделі маслопресів, представлені в нашому каталозі, високотехнологічні і характеризуються високою продуктивністю. Так, до основних переваг можна віднести:


1. Зеєрна камера зручна для обслуговування.

2. Надійна і проста конструкція, безперебійність роботи;

3. Конструкція розбирається і збирається без використання підйомних механізмів.Температура обробки сировини - до 60 ºC.

4. Забезпечує отримання макухи олійністю до 8 % за 1 прохід.

5. Стійкість запасних частин від 5000 т.

Рослинна олія видобувається методом холодного і гарячого пресування. Відповідно, преси для віджиму олії поділяються на такі різновиди:

- для холодного пресування;

- для гарячого пресування;

- які здійснюють і холодне, і гаряче пресування.

При холодному віджимі сировина перед відправкою в прес не розігрівається, її температура не перевищує 50 градусів Цельсію. Це дозволяє зберегти в рослинній олії максимум поживних речовин. При виробництві олії гарячим методом сировина подрібнюється, нагрівається і спресовується. На виході отримуємо олію і жмих.

Продуктивність обробки сировини та якість кінцевого продукту залежать від потужності й ефективності обладнання. Якісний маслопрес ціна якого дуже вигідна, ви можете придбати на нашому підприємстві. У нас представлені різні моделі пресів для віджиму олії та інше високоякісне обладнання. Характеристики продукції ви можете дізнатися на сайті, а додаткову інформацію радо надамо в телефонному режимі.

Компанія ЧеркасиЕлеваторМаш має гарну репутацію і виробляє устаткування та продукцію найвищої якості за конкурентну, «реальну» ціну. Також надаємо гарантію на обладнання. Звертайтеся до нас, якщо хочете купити надійне устаткування за вигідною ціною.