Іван-Чай - це лікарська рослина, з якої виготовляють ароматний та надзвичайно корисний напій. Його рекомендують вживати як чоловікам, так і жінкам при різних хворобах або ж з профілактичною метою. Напевно, немає більше рослини, яка б мала у своєму складі таку кількість корисних елементів, які допомагають боротися з багатьма захворюваннями та недугами.

Чай Копорський має надзвичайно багатий хімічний склад, до якого входять вітамін С, лектин, пектин, дубильні речовини, танін, марганець, мідь, залізо, бор, молібден, калій, кальцій та органічні кислоти. Завдяки цьому Копрський чай ефективно використовують у боротьбі з безсонням, втомою, при лікуванні жіночих хвороб, а також у стоматології.

Іван-Чай ферментований - це чудо-напій, який, окрім заспокійливого ефекту, володіє загальнозміцнюючими, протизапальними та антибактеріальними, тонізуючими та седативними властивостями. До того ж цей чай дуже запашний і ароматний. 

Чай з кіпрею використовують для лікування мігрені та головного болю. Окрім цього, Іван-Чай - відмінний засіб для заспокоєння нервів та нормалізації сну. Медики радять застосовувати напій для лікування неврозів й інших психологічних розладів.

Незамінним Іван-Чай є і при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, зокрема, гастритів, колітів, виразок. До того ж він нормалізує обмін речовин. В стоматології напій з кіпрею рекомендують використовувати для профілактики карієсу та пародонтозу. 

Застосовують чай з кіпрею вузьколистовий і для зміцнення усього організму та підвищення імунітету. Іван-Чай нормалізує температуру та знімає жар при респіраторних захворюваннях.

Загалом цей диво-напій застосовують для боротьби з запаленнями практично в усіх системах організму. Його радять при недугах сечостатевої системи та при лікуванні жіночих хвороб.

Іван-Чай також підходить для зовнішнього застосування: його прикладають до ран, синців та забоїв.

Чай не викликає звикання та не має побічних ефектів, тому його можна вживати вагітним жінкам та навіть дітям. 

Якщо Ви бажаєте завжди залишатися в тонусі, зберігати спокій, мати здоровий сон та вберегтися від багатьох хвороб - Вам допоможе ферментований Іван-Чай!

Купити чай з кіпрея Ви можете у нас. Наша компанія пропонує Вам універсальний засіб для боротьби з багатьма хворобами за доступною ціною - 30 гривень за упаковку. Іван-Чай зібраний в українських Карпатах, тому є екологічно чистим. При виготовленні чаю ми ретельно заготовляємо сировину та очищаємо її, тому Ви можете бути впевнені в його якості. Реалізуємо чай по всій території України як оптом, так і вроздріб. 

Пийте Іван-Чай і будьте здорові!