Оформлення надгробного пам'ятника є дуже важливим аспектом під час його установки та в процесі виготовлення. Особливу увагу потрібно приділити створенню ескіза. Люди, які займаються виготовленням, повинні врахувати побажання близьких, можливо, сам померлий ще за життя хотів щось особливе. 

Правильно оформлений пам'ятник дозволить не лише вшанувати померлого, але й розповісти про його звички, професійну діяльність, мрії, спосіб життя, риси характеру тощо. 

Якщо ж ви розгубились і не знаєте, що нанести на пам'ятник, то можна використати найбільш популярні елементи. Серед них квіти. Можна вигравіювати одну-дві квітки або цілий букет. Ними також можна прикрасити сам пам'ятник, овал з фотографією покійного або оформити написи в квіткову рамочку.

Символом теплоти та любові завжди вважалася свічка, зображення якої часто зустрічається в оформленні пам'ятників. Найчастіше на надгробні пам'ятники наносять хрести з розп'яттям та класичні хрести. Вони бувають невеликих розмірів, прикрашаючи верхній кут монумента, або на всю довжину пам'ятника. Зазвичай великі хрести можна побачити на сімейних могилах.

Чистоту тіла і політ душі символізують ангели та птахи. Найчастіше їх наносять на дитячі пам'ятники. Також популярними є образи святих (Діва Марія, Ісус Христос).

Крім традиційних зображень, надгробні пам'ятники можуть прикрашати пейзажі, храми, воєнна атрибутика та інші малюнки. Зазвичай виробники пропонують великий вибір рамочок та шрифтів для П.І.Б., епітафій чи інших ритуальних надписів. Художнє оформлення застосовується на пам'ятниках з граніту, мармуру і гранітополімеру. Володіючи зернистою структурою, природний і штучний камені з легкістю піддаються різьбі, дозволяючи робити складні малюнки.

Отже, основні елементи надгробного пам'ятника:

1) прізвище, ім'я, по батькові померлого;

2) пам'ятні слова, цитати, епітафії, побажання тощо;

3) фотографія: портрет або в повний зріст (на ваш смак);

4) додаткове художнє оформлення - квіти, ангели, свічки, хрести, графічні орнаменти, ікони, зображення святих.

Щоб пам'ятник вийшов саме таким, як ви хочете, і простояв довгі роки, до його виготовлення потрібно залучати професійних спеціалістів та високоякісне обладнання. Компанія "Обеліск-Ритуал" пропонує виготовлення надгробних пам'ятників будь-якої складності. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Працюємо в цій сфері понад двадцять три роки. Також ви можете замовити гранітну вазу, хрест чи інші аксесуари. Доставка здійснюється по всій території України. Для отримання максимально повної інформації ви можете прийти у наш офіс, що знаходиться у місті Вінниця, зателефонувати чи залишити заявку на сайті. 

Щоб замовити пам'ятник, просто зателефонуйте нам! Не варто зволікати!