Ще з ХVI століття в Італії, оксамит або велюр (як його називали у Франції) вважався символом придворної розкоші. Сукні, мантії, розкішні накидки і камзоли - все було зшито або задрапіровано з цього «багатого» матеріалу. Створювалися спеціальні гільдії ткачів і модисток - щоб приборкати і «красиво подати» оксамит в тому чи іншому вбранні для вищого світу.

І в наш час - згадуючи приємну на дотик тканину - виникають асоціації з блиском і розкішшю «старого Голлівуду», коли кожна жінка блищала діамантами на тлі темного виру оксамитових суконь.

Зараз ритм життя зовсім інший - раути і прийоми змінилися вечірками і фуршетами, бали практично зникли і оксамитові сукні зі шлейфом вийшли з ужитку модниць. Вловити в цьому часі, де править офісний стиль або стиль «casual», хоч трохи королівського сяйва і неспішної розкоші, здавалося б, уже неможливо.

Міжнародна лабораторія нігтьового дизайну Олени Веретенко - «VELENA» дарує Вам такий шанс і вперше в індустрії нігтьового дизайну стає можливим якісне нанесення оксамитового покриття на нігті.

Новий запатентований винахід, розроблений «Міжнародною лабораторією нігтьового дизайну Олени Веретенко «Велена» спільно з командою технічних спеціалістів і консультантів - це ще один колосальний крок у нігтьовому дизайні і ще одна можливість для жінок відчути себе по-особливому привабливими. Оксамит - як королівська розкіш. Оксамит на ваших руках - розкіш, яку не могли дозволити собі навіть королі.

«VELENA - velure glamor touch» - «оксамитова революція» у світі нейл-арту. У найближчому майбутньому, для вас - це можливо.

Отже. Що ж це за винахід? Це портативний пристрій для нанесення покриттів у вигляді оксамиту, велюру на підготовлену нігтьову поверхню. В основі винаходу в першу чергу поставлено простий, недорогий, легкий у експлуатації, але разом з тим надійний пристрій для нанесення оксамитового покриття на певну зону нігтя. Матеріалом для нанесення таких покриттів є маса неорієнтованих нарізаних волокон, які виходять із сировини різного походження (шерсть, бавовна, поліамід, віскоза, акрил і т.д.). Вони бувають різної довжини, різних кольорів і різної товщини, що дозволяє створювати різні варіанти дизайнів, як колірних рішень, так і об'ємних, і площинних рівнів.

Перед нами новий виток в нігтьовому дизайні, який не тягне за собою великих трудовитрат і колосального вкладення коштів. Прилад влаштований таким чином, що може з легкістю застосовуватися як професійними майстрами нігтьової індустрії, так і дівчатами, які не мають спеціальних професійних навичок.

Розроблений пристрій «VELENA - velure glamor touch» - прекрасний вибір для майстрів і їхніх клієнтів, які люблять швидкість і лаконічність дизайну і в той же час це прекрасна нагода майстрів нейл-арту поповнити свій арсенал новинкою, для створення креативних, різних за своїми рівнями складності дизайни нігтів. «Оксамит» якісно, ​​щільно і акуратно лягає на поверхню нігтя, що дозволяє завершити образ в «експрес-тайм».

Комбінуючи оксамит з камінням Сваровськи, золотистими паєтками, яскравим лаком, кольоровим акрилом, гелем та іншими елементами декору - досягається унікальний, багатий по своїй фактурі, візерунок. І кожна з дівчат, збираючись на свято або, просто, поринаючи в робочий день, зможе обрати для себе власний «оксамитовий дизайн» - підкреслює її індивідуальність і стиль.

До того ж, можна залишатися абсолютно спокійною в питанні практичності. Будучи нанесеним на адгезійну поверхню (гель, лак тощо), він може стійко і без втрат витримувати ритм повсякденного життя - будь-то «водні процедури» або «домашні клопоти».
«Оксамитовий дизайн» добре піддається корекції і відновленню, і легко знімається з нігтів, не залишаючи слідів.

Часи, як і віяння моди змінюють один одного «VELENA velure glamor touch», як «оксамитовий сезон» - завжди залишається самим яскравим і незабутнім.

Прекрасно! Подумають багато з вас. Коли ж можна буде побачити цей пристрій в дії?
Офіційна дата, на яку заплановано початок продажів в Україні 1 січня 2012 р. У Росії, країнах СНД і ЄС трохи пізніше - 1 березня 2012 р. Запрошуємо дилерів до співпраці.

Кінець світу 2012 скасовується! Краса рятує світ!