Пакети Бег ін Бокс - це вакуумна упаковка, яка призначена для для зберігання значної кількості продуктів харчової промисловості. Ці продукти часто не можуть бути використані за один раз. Як же зберегти їх свіжими? Для багатьох видів упаковки це нереально, проте не для Bag-in-Box. Справа в тому, що упаковка Бег ін Бокс має допоміжні засоби у вигляді сучасних клапанів різної конструкції, які при відкритті блокують потрапляння кисню, сонячних променів та сторонніх неприємних запахів в упаковку, чим дозволяють продукції всередині тривалий час залишатися свіжою.

Для українського ринку упаковка Bag-in-Box - відносно нове  явище, проте споживачі швидко звикли до неї, а продукти харчування, упаковані в Bag-in-Box, не залежуються довго на полицях, адже їх просто і зручно використовувати. Основною відмінністю упаковки Bag-in-Box є те, що в її складі дві упаковки (одна - пакет, друга - коробка), які об'єднані та не можуть використовуватися окремо.

Згодом з'явилися й інші різновиди пакетів Bag-in-Box - це Bag-in-Drum - «пакет у бочці» та Bag-in-Bin - «пакет у контейнері». За структурою та властивостями вони всі відповідають одній формулі - «два в одному». Таке поєднання і надає особливих властивостей цим упаковкам та пояснює їх широке використання.

Упаковки Bag-in-Box/Drum/Bin виробляються в діапазонах від 2 л до 1 200 л. Полімерні пакети ємністю до 20 л вкладаються у коробки з картону, мішки до 200 л - у циліндричні або конічні бочки, а пакети до 1 200 л - у спеціальні контейнери каркасної конструкції.

Серед переваг упаковки Bag-in-Box варто зазначити такі:

• можливість застосування асептичних технологій фасування, пакування та зберігання продукції;
• зручність у користуванні продукцією для споживача;
• тривалі терміни зберігання продукції;
• стійкість до перепадів температури та до статичних і динамічних навантажень;
• економія під час транспортування продукції;
• можливість розміщення реклами або іншої інформації про продукцію на пакетах;
• низька ціна.

Пакети в Bag-in-Box, які використовуються для асептичного пакування, закриті спеціальними засобами та підлягають стерилізації гама-випромінюванням або електронами високих енергій. Це важлива перевага упаковки, особливо для продукції асептичного фасування: томатної пасти, овочевих та фруктових пюре, соків, молочних продуктів, рідких пастеризованих яєць (меланж, жовток, білок) тощо.

Пакети Bag in Box купити оптом можна в компанії "Беретта-Поділля". Пропонуємо продукцію європейського виробництва за доступними цінами. Асептичні мішки Бег ін Бокс завжди в наявності на нашому складі, тому ви швидко отримаєте замовлення.

Надаємо гарантії від 1 до 3 років (в залежності від типу продукції). Доставка по Україні транспортними компаніями, також можливий самовивіз.

Замовляйте якісні пакети Bag in Box за вказаними на сайті телефонами або через корзину.