Штучні ялинки вже давно почали витісняти з ринку живі дерева. Вона набагато екологічніші, більш ергономічні, зручніші у догляді та мають багато інших переваг. Кожен, хто хоча б один рік встановлював штучну новорічну красуню, більше не купуватиме живих ялинок. 

Штучні новорічні дерева бувають різних видів (залежно від матеріалу). Особливої популярності останнім часом набули сосни та ялинки литі від виробника. Вони виготовляються з м'якого пластику, який не є шкідливим для організму людини. Точно такий пластик активно застосовується в медицині та навіть у харчовій промисловості. Кожну гілку литих сосен та ялинок окремо виливають із м'якого пластику у форми. Це дозволяє зробити дерево, яке зовнішнім виглядом майже не відрізнятиметься від живого. Така технологія також дозволяє відтворити природну красу хвойного дерева і зробити виріб максимально наближеним, а іноді абсолютно ідентичним до справжніх ялинок і сосен.

Ви можете замовити лите новорічне дерево у нашому інтернет-магазині "Квазар". Тут представлений широкий вибір ялинок та сосен різної висоти та ширини за доступними цінами. Якщо ви ще досі хочете купити живу ялинку, то подумайте, якої шкоди завдає зрубування ялинок природі. До того ж штучна ялинка набагато безпечніша. Натуральна хвоя дуже швидко займається від найменшої іскри. Наші сосни та ялини при дії високих температур просто деформуються, але не горять. Будь ласка, подумайте про власну безпеку та природні ресурси. 

Під час купівлі вам варто перевірити, чи гілки не прогинаються під вагою прикрас. В такому разі дерево неякісне. З нашою продукцією цього ніколи не станеться. Також в комплекті повинна бути підставка, особливо це потрібно для тих, у кого є діти або домашні улюбленці. 

Купівля штучної ялинки або сосни - це дуже вигідно, адже вона прослужить вам багато років. Обов'язково замовляйте її в нашому інтернет-магазині. Ми займаємось улюбленою справою ще з 1995 року. Також ви можете замовити нашу нову послугу! Ми зробимо будь-яку ялинку засніженою. Для цього вам потрібно вибрати в каталозі потрібну модель та замовити нанесення снігу. 

Також в нашому асортименті різноманітні вуличні ялинки. Їх також ви зможете придбати за приємними цінами. Не
забудьте замовити новорічний декор. Працюємо оптом та вроздріб. Доставка здійснюється по всій території України.

Чекаємо ваших замовлень та дзвінків просто зараз, шановні клієнти!