Важливу роль для створення затишку в квартирі чи будинку відіграють штори. Для вибору правильних штор спочатку потрібно дізнатися, які є види шторних тканин і де їх краще використовувати. Тканину для штор потрібно обирати ретельно та з особливою увагою, адже саме правильно підібрані фактура і тон тканини будуть вирішальними у загальній картині кімнати.

Отож, які є тканини для штор? Шторні тканини бувають синтетичні та натуральні. Сьогодні ми поговоримо про синтетичні тканини для штор: жаккард (класичний жаккард), креп (креп-жоржет), органза і шифон.

Жаккард - це щільна порт'єрна тканина для штор прованс та штор в інших стилях, яка виготовлена з полімерних ниток. Вона має більш дорогі різновиди з шовку, які рідко використовуються при пошитті штор через високу ціну. Синтетична тканина набагато доступніша за ціною, а виробники прикрашають її різними візерунками. Тому вона дуже популярна.

Класичний жаккард зазвичай оздоблений рослинним орнаметом або абстрактними візерунками. На сьогоднішній день дизайнери створюють тканини з різними геометричними фігурами або контрасними акцентами, використовуючи кольорові та однотонні тканини жаккард. Такий вид тканини відрізняється своєю універсальною фактурою та атласним блиском. Тканина жаккард має достатню вагу та жорсткість, щоб створювати різноманітні драпіровки та складки.

Креп являє собою тонку синтетичну тканину, яка легка та компактна. Вона ідеально підходить для маленьких приміщень з невеликими вікнами, де велики штори виглядатимуть недоречно. Вдало підібрана тканина креп додає інтер'єру легкості та унікальності.

Креп-жоржет та крепдешин - це тканини, які виготовлені з поліестеру. Вони дуже жорсткі, досить масивні і добре тримають форму, при цьому виглядаючи дорого. Такий вид тканини чудово підійде для пошиття штор у просторе приміщення, а широка колірна гамма дозволить втілити в життя ексклюзивні дизайнерські рішення при невеликих витратах.

Органза та шифон - це синтетичні тканини, які є незамінними при пошитті штор, адже їх невисока ціна та багата кольорова палітра дозволяють створювати нові цікаві комплекти. Є один нюанс: такі тканини тонкі, тому вони досить швидко вигоряють та жовтіють на сонці. Але їх доступна ціна дозволяє регулярно змінювати декор для вікон.

Купити тканину для штор можна в компанії Nochka за доступними цінами. Ми пропонуємо широкий вибір шторних тканин різноманітної фоктури у широкій кольоровій гамі для створення вашого затишку.

Завітайте до нас та купуйте тканину для пошиття штор відмінної якості! З нашими шторами ваші вікна будуть найгарнішими!