Для того, щоб створити власний неперевершений дизайн інтер'єру, потрібно розуміти, що найгармонійніша текстильна композиція може бути створена лише з використанням тканин високої якості. Натуральні шторні тканини - це найкраще рішення для пошиття штор, адже вони додадуть затишку та стануть родзинкою у приміщенні.

Тканину для штор потрібно вибирати ретельно, виходячи з дизайну, який ви хочете створити. Існує великий вибір натуральних тканин для пошиття штор, про які ми сьогодні поговоримо. 

1. Шовкові тканини. Вони виділяються з-поміж інших тканин витонченим зовнішнім виглядом, благородною красою, елегантністю та високою ціною.

2. Атласні тканини. Атлас ідеально підійде для оформлення великих приміщень з великими вікнами. Така тканина виткана з шовкових ниток із додаванням синтетики та бавовни, що й надає їй своєрідного блиску.

3. Шовкова органза, на відміну від атласних тканин, сяє без синтетичних домішок. Така тканина легка, повітряна та може використовуватись як в комплекті з порт'єрами, так і самостійно. Проте в органзи є один суттєвий недолік - під дією сонячних променів з часом втрачається протеїн, що призводить до втрати тканиною практичності та міцності. Тому органзу не варто вішати у дуже сонячних кімнатах.

4. Бавовняна тканина - ще один фаворит серед штор, адже її довговічність та простота у догляді підкорила серця багатьох людей. Найкраще для пошиття штор з бавовни підходять мерсерізовані тканини (оброблені їдким натрієм та висушені при високій температурі і тиску).

5. Сатин - різновид бавовняної тканини,  де нитки переплетені таким же способом, як і в шовковому атласі. Така тканина має гладку, пружну поверхню та благородний матовий блиск. Якісне забарвлення сатину дозволяє поєднувати різноманітні кольори в одній моделі без переживань за «линьку» штор. Сатин можна використовувати для створення модних штор на петлях, адже вони чудово драпіруються. 

6. Ситець – це також різновид бавовняної тканини з полотняним переплетенням. Його широко використовують в інтер'єрах у стилі прованс або кантрі. Штори, які виготовлені з тканини ситець, не вимагають складного крою та вигадливих прикрас, адже вони самі по собі ідеальна прикраса для кімнати.

7. Лляні тканини для штор - це яскравий акцент для інтер’єру в екологічному стилі. На сьогоднішній день лляні тканини фарбують в різноманітні кольори для створення нового вишуканого та водночас простого інтер'єру. Ідеально з ллянними шторами поєднуються яскраві елементи декору. Незважаючи на простоту, тканини, що виготовлені з льону, - дуже примхливий матеріал.

Купити недорогі тканини для штор можна в компанії Nochka. Вас здивує наш широкий асортимент та низькі ціни, а якість і краса тканин не залишать байдужими. Переходьте на наш сайт та обирайте якісні тканини для пошиття штор!