Найкрасивіші та найбільш вишукані меблі зазвичай роблять із цінних порід дерева. Дехто думає, що дерево і так достатньо текстурований матеріал. Але його можна зробити ще кращим і прикрасити мозаїкою, інкрустацією або різьбленням. 

Дуже престижно та модно у відповідному будинку будуть виглядати різьблені меблі. Багато хто обирає їх для того, щоб підкреслити статус, додати ще більше стилю в інтер'єр, жити в розкоші. Дерев'яні столи, стільці, ліжка, шафи та тумби із фігурними ніжками та вирізаним фасадом - це класика, яка ніколи не вийде з моди. Дерево завжди буде популярним: його не зможе витіснити ні новомодний пластик, ні скло або полімери, які, до речі, здатні імітувати будь-яку поверхню.

Важливою перевагою дерев'яних меблів є екологічність. У квартирі, де господарі замінили пластикові меблі дерев'яними, ніколи не буде неприємного запаху, смороду випарів у спекотну погоду і тому подібного. 

Якщо ви - естет і любите шик, то різьблені меблі з дерева саме для вас. Ви навіть можете не купувати готові (вибір маленький, а ціна висока), а замовити меблі за власними ескізами або найняти майстра, який і порадить, і створить всі меблі для дому в одному стилі. Важливо звернутись до справжнього спеціаліста. Такі меблі вважаються авторськими та є неповторними. Досконалі форми та кожен завиток є витвором мистецтва. 

Будь-які різьблені меблі чудово вписуються в класичний інтер'єр з його багатоманітною строгістю і величчю. Гармонічно різьблене дерево буде виглядати у будинках в стилі бароко, ампір, модерн та рококо. Різьблені меблі можна розмістити у будь-якій кімнаті, навіть на кухні. Але найкраще вони виглядають саме у вітальні. Тут ви можете поставити шикарний великий стіл із фігурними ніжками, величезний гарнітур, крісла та дивани із тонкими підлокітниками, добротні журнальні столики та будь-що інше. У спальні теж знайдеться місце для різьблених меблів - це ліжко з фігурним узголів'ям, шифоньєр або комод з різьбленими елементами. Досить вдало можна розмістити різьблені меблі у кабінеті. Класичний великий стіл та шафи з благородних порід - це класика жанру. Де б ви не надумали поставити різьблені меблі, вони скрізь будуть виглядати доречно, головне тут - грамотно поєднувати їх з іншим інтер'єром. 

Замовити якісні різьблені меблі можна в інтернет-магазині "Малко". Ми займаємося виготовленням меблів будь-якої складності. Спеціалісти врахують всі ваші побажання. Також ви можете самостійно створити ескіз. Всі деталі на сайті. Доставка по Україні. 

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених!