Люди займаються виготовленням меблів від початку свого існування. Ще первісні люди робили примітивні стільці із каменю. Час іде та все змінюється. Сучасні меблі також помітно трансформувалися. Вони відрізняються зручністю, красою та різноманітністю стилів. Звичайно, і ціна досить різна. Під час створення дизайнери можуть застосувати будь-які матеріали, прогресивні ідеї, матеріали, кольори і т.д. З'явилися нові види: шафи-купе, комп'ютерні столи, меблі для відео та аудіоапаратури із місцем для динаміків, тумби для телевізорів тощо. 

Сьогодні запросто можна замовити меблі будь-якого формату, поклавшись на власний смак або взявши до уваги поради дизайнера. Меблі за індивідуальним замовленням мають ряд переваг: ви можете зробити їх "під кімнату", обравши відповідний розмір, фактуру, колір.

Особливою популярністю зараз користуються корпусні меблі, які ще називають модульними. Вони можуть використовуватися у будь-якому приміщенні - вітальні, спальні, кухні, дитячій. Такі меблі, по суті, універсальні і при цьому дуже місткі та функціональні.

 Компанія "Малко" пропонує вам купити корпусні меблі у класичному стилі чи у стилі модерн. Ми готові втілити у життя будь-яку вашу ідею! При вашому бажанні ми виготовимо будь-що. Наші спеціалісти зроблять і компактні меблі для квартири, і вишукані меблі для заміського будинку. Враховуємо всі побажання замовника. У нас демократичні ціни, ми завжди йдемо назустріч замовнику.

Для нас важливий кожен клієнт, тому ми намагаємось зробити меблі "Малко" доступними для всіх. Досвідчені майстри виготовляють зручні та функціональні меблі за дизайнерськими ескізами або за вашим власним проектом. 

Корпусні меблі від українських виробників нічим не гірші за аналогічні моделі від іноземних компаній. За оцінками споживачів, якість не є нижчою, ніж у світових брендів. А ціна, безперечно, різна. 

Сучасні корпусні меблі перестали бути предметом побуту. Вони стали важливими речами, без яких нам тепер ніколи не обійтися, адже це і комфорт, і приємний настрій. Пам'ятайте, що їх потрібно купувати обдумано, порадившись зі спеціалістами. 

Ми пропонуємо не лише виготовлення класичних корпусних меблів, але й дерев'яних різьблених, для дому, для кабінету, тощо. Можливе замовлення меблів з МДФ.

Якщо ви хочете поєднати вигідну ціну, вишуканий стиль та відмінну якість, то замовляйте меблі в "Малко". Детально про все дізнатися можна на нашому сайті. Оплата проводиться зручним способом. Доставка здійснюється по всій території України. 

Чекаємо ваших замовлень та дзвінків, шановні клієнти! Приємних покупок!