Похід до стоматолога - справа звична та обов’язкова. Успіх лікування зубів залежить не лише від кваліфікованого спеціаліста, але й від якісних, надійних та обов’язково стерильних інструментів і витратних матеріалів, що використовуються в стоматології.

При виборі того чи іншого інструмента лікар-стоматолог повинен керуватися певними правилами, адже на сьогодні стоматологічних товарів є надзвичайно велика кількість. Правильно підібравши інструментарій, можна забезпечити комфортні умови роботи для лікаря-фахівця і ефективне безболісне лікування для пацієнта. Тому розберемося, за якими критеріями мають обиратися стомат інструменти.

Сучасність стоматологічного інструментарію - важливий критерій при виборі, адже стоматологічні технології стрімко розвиваються та вдосконалюються. Із вдосконаленими інструментами працювати значно легше та зручніше.  

2. Зовнішній вигляд стомат інструментів. Цей критерій не лише визначає враження клієнтів про стоматологічну клініку чи кабінет, але й додає комфорту і лікарю, і пацієнту. Акуратні і чисті стомат інструменти створюють відчуття стерильності та безпеки, тому варто звертати увагу на порядок та чистоту інструментарію і робочого місця лікаря.

3. Стерильність - один із найголовніших критеріїв. Обираючи стоматологічні інструменти, потрібно звернути увагу на те, чи легко вони піддаються стерильній обробці. На сьогодні існує тенденція використовувати одноразові стоматологічні інструменти, які потім легко утилізувати. Інструменти індивідуального використання дозволяють забезпечити стерильність та гігєнічність у роботі стоматолога.

4. Обираючи стоматологічний інструмент, лікар повинен звертати увагу на його зручність. Інструмент повинен "лежати в руці", адже від цього фактора залежить якість та безпечність процесу лікування.

5. Під час лікувальних процедур, використання того чи іншого інструмента не повинне викликати дискомофт у пацієнта. Також інструменти мають бути безпечними, аби не пошкодити зуби чи ротову порожнину.

На сайті компанії Dentist-Home Ви знайдете надзвичайно великий асортимент якісних стоматологічних товарів для ефективного та комфортного лікування зубів. Купуючи у нас, Ви можете бути впевнені в надійності стоматологічних інструментів та витратних матеріалів. Ми реалізуємо товари оптом по всій Україні. Гарантуємо своєчасну доставку.

Обирайте якісні інструменти для стоматологічних клінік і кабінетів у нас!