Пластикові контейнери для продуктів сьогодні виконують роль не лише красивої упаковки, але й є багатофункціональними засобами зберігання та транспортування продуктів харчування. Зокрема, така упаковка має ряд переваг у порівнянні з іншими видами пакувальної продукції.

1. Тривалий термін зберігання. Пластикова упаковка може зберігатися близько 10 років, адже вона є стійкою до негативних впливів зовнішнього середовища.

2. Герметичність та стійкість до зовнішніх впливів. Герметичність упаковки надійно зберігає їжу від сонця, потрапляння вологи, обвітрювання та проникнення всередину комах. Також пластикова упаковка є стійкою до механічних пошкоджень, таких як тертя, тиск, нагрівання, різкі перепади температур.

3. Розмаїття форм та кольорів дозволяє підібрати найбільш оптимальний варіант для того чи іншого продукта харчування. Можливість різних колірних варіантів упаковки дозволяє зробити Вашу продукцію унікальною. Також на пластикові контейнери легко можна нанести логотип, який точно стане візитною карткою Вашого товару чи закладу. Завдяки такій упаковці, Ваша продукція матиме привабливий вигляд та значно вирізнятиметься на фоні інших схожих товарів.

4. Пластикова упаковка забезпечує привабливий зовнішній вигляд харчовим продуктам. Така упаковка дозволяє покупцеві детально оглянути товар та обрати потрібний або той, який найбільше сподобався. Окрім того, пластикова упаковка забезпечує гігієнічність зберігання продукції.

5. Зручність та компактність зберігання і транспортування харчових продуктів. Однією з важливих переваг є те, що завдяки пластиковій упаковці можна перемістити продукти харчування, не зіпсувавши їх зовнішній вигляд. Окрім цього, контейнери дозволяють компактно розмістити та зберігати продукцію.

6. Біорозклад. Існує думка, що пластик є шкідливим матеріалом, який не підлягає розкладу. Однак, з розвитком сучасних технологій та інновацій, створено нові види пластику, які є безпечними для застосування в харчовій промисловості та піддаються біорозкладу. Тому сучасна харчова упаковка з пластику є цілком безпечною та не завдає шкоди навколишньому середовищу.

7. Приємна ціна. Пластик не є дорогим матеріалом, однак якісний пластик, що підлягає біорозкладу, має вищу ціну, ніж звичайний. Проте загалом ціни є прийнятними та цілком виправданими.

На сайті нашої компанії Ви знайдете надзвичайно широкий асортимент пластикової упаковки: корекси, блістери, контейнери різних форм та розмірів. У нас Ви можете замовити якісну пластикову упаковку як оптом, так і вроздріб. Можливе виготовлення корексів, контейнерів та блістерної упаковки за індивідуальними побажаннями замовника. Замолення приймаємо з усієї України.

Обирайте якісну та красиву пластикову упаковку для покращення продажів своєї продукції у нас!