Якщо вас цікавить вигідний бізнес в сфері тваринництва, відмінним капіталовкладенням стануть вівці племінної породи дорпер. Адже вівці дорпер мають безліч переваг, а також досить прості в утриманні, догляді та розведенні.

Дорпер - це південноафриканська порода овець.

яка була виведена в тридцяті роки минулого століття. Основним завданням селекціонерів було забезпечити населення посушливих районів Африки дієтичним м'ясом. Так як ці землі практично не мали рослинності, перед вченими постало складне завдання - вивести в максимально короткі терміни породу, яка могла б жити на вільних пасовищах, в умовах бідної місцевої флори і при цьому швидко набирати масу.

 Селекціонери змогли впоратися з цим завданням - вони схрестили 4 породи овець: Дорсет Хорна, перського чорноголового барана. жирнохвостих овець і мериноса. Свою назву дорпер вівці отримали від поєднання перших складів двох названих порід. Своїм незвичним забарвленням дорпер теж зобов'язані цим двом породам.

 З 1966 року порода була привезена до Європи, де її активно розводять дотепер.

 Характеристики породи.

 Вівці дорпер мають гладку коротку шерсть і не вимагають стрижки. За окрасом вони або повністю білі або білі з чорною шиєю і головою.

 Дорпер порода овець купити дуже вигідно, адже вони характеризуються високою плодючістю. Ягнята народжуються легко завдяки особливостям скелета і невеликому розміру голови. Ягнята дорпер при народженні важать 2-2,5 кг. Вівці дорпер досить швидко розвиваються, ягнята рухливі і через короткий час після народження можуть енергійно бігати. Овечки дорпер дозрівають у віці 7-8 місяців, барани - в 4-5,5 місяців. Парування овець породи дорпер можливе вже з 6-7 місяців.

 Дорослий баран дорпер важить 90-140 кг, вага вівці - 55-95 кг. Однорічні барани мають вагу 85-107 кг, вівці - 55-65 кг. Ягнята швидко набирають масу - 450-730 грамів в день.

 Дорпер вівці можуть розмножуватися круглий рік. Плодючість породи висока - близько 150-225%. Вівця може народити від 1 до 4 ягнят. Барани породи дорпер відомі своєю статевою продуктивністю, адже дорослий баран може запліднити до 100 овець за раз, молодий - від 15 до 20 овець. Продуктивність залежить від якості харчування тварин і рухливості, тому рекомендується утримувати овець дорпер на вільних пасовищах.

Чому варто купити овець породи дорпер

 1. Їх просто утримувати. Дорпери не вимагають створення спеціальних умов. Головною умовою продуктивності і життєдіяльності породи є вільне пасовище. До того ж ці вівці невибагливі до їжі. Також тварина може нормально функціонувати без води 2 дні. Порода стійка до внутрішніх паразитів, тому вівці дорпер хворіють досить рідко.

 2. М'ясо дорпер - справжній делікатес, адже має м'який і ніжний смак.

 3. Шкіра тварин визнана однією з кращих і найцінніших у світі.

 4. Підлягають ефективному схрещуванню.

 5. Дорпери досить швидко набирають вагу.

 6. Висока плодючість забезпечує швидкий приріст тварин в досить короткі терміни. Вівці можуть давати потомство до 2-х разів на рік. Барани здатні розмножуватися вже з 5 місяців, овечки - з 8-ми місяців.

 Ми пропонуємо Вам придбати вівці дорпер ціна на які дуже вигідна. При цьому Ваш внесок гарантовано окупиться, адже порода овець дорпер має відмінні якості і досить проста в плані догляду. Тому якщо Ви плануєте створити вигідний бізнес - поспішайте купити овець породи дорпер.

Звертайтеся по телефону 067 764 35 21.