Безпека завжди стоїть на першому місці у житті людини, проте часто складно знайти ті засоби, які її нам гарантують. Колючий дріт Єгоза став одним із лідерів на ринку серед продукції, що застосовується для охорони периметра.

Загалом колючий дріт застосовують у багатьох сферах, від армії до приватних об'єктів.

Колючі дроти - незмінні помічники у військовій справі. Вони захищають бази з боєприпасами, допомагають з укріпленнями окопів, тому є дуже вживаними у цій галузі. Також дроти знайшли своє застосування на масштабних фабриках, заводах, аеропортах тощо. Вони дають посилену безпеку для громадськості, тому продаж колючого дроту не стоїть на місці. Якщо ви думаєте, що застосування цієї продукції обмежується лише земним покриттям - ви помиляєтеся. Колючі дроти та спіральні бар'єри знайшли свій вжиток на морських суднах. І, звичайно ж, найбільш популярними системи охорони периметра стали на приватних територіях. Однозначно, така продукція завжди знаходить своїх покупців.

Виробнича група Кайман забезпечує усі ці сфери своїми якісними дротами, металевими сітками, колючими стрічками та ін. Вже більше двадцяти років компанія впевнено рухається в ногу з часом і постійно модернізується. Окрім затребуваності в Україні, ми активно постачаємо товар у такі країни як: Білорусь, Молдова, Вірменія, Грузія, Азербайджан, Туркменістан, Болгарія, і надалі плануємо розширювати свою діяльність! Таку довіру підприємство здобуло завдяки використанню сировини і матеріалів від найкращих постачальників, а також виробленню продукції на сучасному обладнанні. Також широта нашого асортименту постійно охоплює все більшу кількість покупців, що сприяє покращенню функціонування компанії. Ми впевнені у тому, що продаємо, тому що маємо сертифікати від УкрСЕПРО, сертифікат відповідності МВС, а також сертифікат від Європейського Союзу. Тому кожен може пересвідчитися у високій якості товарів. Оскільки можливості застосування дротів мають широкий спектр, система менеджменту якості Виробничої групи «Кайман» відповідає вимогам ДСТУ ISО 9001-2009 (ISO 9001:2008), а також продукція відповідає Технічним умовам ТУ У 28.7-21804553-001: 2009 і ТУ У 28.7-21804553-002: 2009.

Наші покупці можуть бути спокійними за безпеку своїх об'єктів, адже усі наші дроти, такі як дріт Гюрза, колючий дріт Єгоза, Концертіна та інші товари пройшли перевірку часом. Ми завжди йдемо назустріч своїм споживачам, останім доказом є безкоштовна доставка до складу перевізника.

Ваша безпека - запорука справжнього успіху Кайману!