Церква асоціюється з чимось священним та сакральним, тому і церковне начиння має важливе значення у створенні відповідної атмосфери у храмі. Церковна атрибутика відіграє вагому роль у культурі, тому багато елементів церкви відображають особливості тієї чи іншої релігії та місцевого побуту.

Відвідування церкви - це давня традиція, якої українці дотримуються уже не одне століття. Елементи церковного начиння та й самі храми змінюються разом з плином часу, однак сакральна атрибутика церков не втрачає свого первісного значення. Кожен елемент церковного начиння відіграє свою роль та має особливе призначення. Зокрема, кожен церковний обряд може мати свою унікальну атрибутику.

Оснащення храмів меблями та іншими предметами - це відповідальна справа, адже, обираючи той чи інший предмет церковного начиння, треба враховувати його призначення та особливості.

Жоден храм не обходиться без церковних підсвічників. У кожному богослужінні невід'ємним атрибутом є свічка, яка споконвіків є сакральним елементом. Свічка - це символ віри, тому її застосування створює відповідну атмосферу святості у храмі. Для свічок використовуються свічники - підставки, які призначені для різної кількості свічок.

Наступним важливим елементом у храмі є панікадило - церковна люстра, що зазвичай розміщена посередині храму. Панікадило відіграє ритуальну роль, адже його використовують для особливо значущих богослужінь та церковних церемоній.

Ще одним важливим елементом є кадило, яке являє собою металеву чашу на ланцюгу. Основною його функцією є обкурювання храму ладаном.

Також особливої уваги заслуговує літургійний посуд - чаші, дискоси, флакони для єлею, ложечки, кубки та багато іншого спеціального посуду. Кожна посудина відіграє свою особливу роль. На дискосі зображають сцени з Нового Заповіту. Кубки, чаші, флакони для єлею та ложечки виготовляють з металів та декорують золотими, срібними вставками та іншими елементами.

Ікони - це невід'ємна частина церковної атрибутики, яка підтримує священну атмосферу у храмі.

Також не слід забувати і про особливе призначення церковних меблів та інтер'єру храму, адже вони створюють відчуття святості і сакральності.

На сайті нашого інтернет-магазину представлений великий вибір церковного начиння та меблів. Ми пропонуємо Вам тільки якісні товари за доступними цінами. У нас Ви зможете підібрати будь-яку церковну атрибутику. Також здійснюємо виготовлення церковного начиння за Вашими індивідуальними побажаннями.

Допоможемо оформити будь-який храм згідно з вимогами і побажаннями!