Жодне сільськогосподарське підприємство, фермове господарство чи комбікормовий завод не досягнуть успіху без потужного обладнання, адже збирання урожаю - це половина справи, а ось його вдала подальша обробка є ще одним важливим елементом роботи. Одним із найкращих постачальників обладнання для зерносховищ є корпорація "САДКО", яка з кожним роком модернізується та активно співпрацює зі своїми клієнтами, адже фахівці цієї компанії є справжніми професіоналами.

Одним із найбільш популярних видів устаткування для агробізнесу є стрічкова норія, яка являється невід'ємною складовою процесу очищення та сушіння зернових. Обладнання від "САДКО" є дуже якісним, тому що працівники правильно розраховують потужність, яка залежить від об'єму зберігання відповідно до кількості урожаю за один сезон, також воно відзначається високою продуктивністю, вдалою висотою підйому та багатьма іншими перевагами.

Загалом жодна робота із зерном зараз не обходиться без цих елеваторів. Завдяки їм, потреба у використанні людської робочої сили знижується, а самі норії працюють швидко та здатні обробляти чималі об'єми зернових. Вони утворені зі стрічкового або ланцюгового конвеєра, який обладнаний ковшами. Останні ж, у свою чергу, можуть бути виготовлені з різних матеріалів:

- низьковуглецева сталь (базовий варіант);

- нержавіюча сталь;

- поліетилен високої щільності;

- поліуретан, стійкий до стирання;

- ударостійкі матеріали.

Норії призначені безпосередньо для вертикального переміщення сипучих матеріалів, і цей процес забезпечує стрічка, яка натягується між верхнім приводним та нижнім натяжним барабаном. Для того, щоб досягнути найвищої ефективності роботи елеваторів, слід безпомилково добирати форми та розміри ковшів, барабана, зірочок, нижньої (черевика) і верхньої (головки) частини норії, і, звісно ж, потрібна унормовано встановлена швидкість її руху. Найбільш вживаними норіями серед українців є ті, які виконані у решітному та барабанному варіанті. Для габаритних елеваторів додають уловлювачі, аби запобігти обриву ланцюга. Ковшові стрічкові елеватори, виробництвом яких займається корпорація «САДКО», можуть переносити сипучі продукти на висоту до 45 метрів, а продуктивність норій становить 350 тонн/год.

Вид норії треба обирати залежно від типу вашого господарства, адже від цього залежить її продуктивність. Також ви можете запропонувати власний варіант розробки, і ми виконаємо його згідно з усіма вашими вимогами.

Забезпечте високу продуктивність свого господарства з корпорацією "Садко"!