Безпека житла в наш час є дуже істотною проблемою. Багато людей замислюються над зміною замків на нові, більш захищені моделі.

Практика показує, що значний інтерес для зловмисників представляють замки з циліндровим механізмом. Більшість сейф-дверей в нових будинках міста комплектується саме такими замками. На сьогоднішній день злодії навчилися відкривати двері та ламати такі замки за лічені секунди, при цьому для злому таких замків потрібно мінімум інструментів, і процес розкриття замків при цьому майже безшумний.

Кожен з нас повинен пам'ятати елементарні правила захисту від злодіїв і несанкціонованого злому дверей. Якщо ваш замок вже старий, то задля власної безпеки необхідно провести його заміну на новішу і сучаснішу модель. Звичайно, старий замок може ще цілком добре працювати, але не варто ризикувати, адже сьогодні злодії знають всі секрети таких замків, і відкрити їх їм не важко. Сучасніші ж замки мають значно вищий рівень безпеки.

Трапляються і протилежні ситуації, коли саме вам потрібно відкрити замок без ключа. Захлопнулися двері, загубили ключ чи він зламався в замку - такі випадки траплялися практично з кожним. 

Що ж робити? Іти ночувати до знайомих, зламувати двері або, ризикуючи життям, підніматися на енний поверх, намагаючись потрапити всередину через балкон? Єдиним правильним рішенням буде викликати майстра «Аварійної служби відкриття замків», який обережно відкриє будь-який замок за максимально короткий термін. Ми виконуємо швидке відкриття замків без пошкоджень. Тільки так ви збережете свій час, нерви і гроші: вам не доведеться купувати нові двері або змінювати замок, адже роботу буде виконувати професіонал. Наші майстри готові виїхати на допомогу в будь-який час доби, мають сучасне обладнання для роботи і, звичайно ж, хороший досвід, знання і вправність. Тому сміливо звертайтесь у нашу службу. Секретом ефективності нашої роботи є величезний досвід фахівців (які без пошкоджень відкривають будь-які замки) і їх високий професіоналізм. З нами вам не потрібно турбуватися про цінність вашого майна і про подальшу нормальну роботу замків, а також про те, що ми зробимо свою роботу не до кінця або не приїдемо вчасно. Такого у нас просто не може бути! 

Також ми проконсультуємо вас щодо поліпшення безпеки ваших замків, за вашим бажанням встановимо додаткові засоби безпеки.

Наша компанія має екіпажі у всіх районах Києва, тому виїжджаємо на виклик одразу після дзвінка. Прибуваємо на об'єкт за двадцять хвилин. Працюємо цілодобово, адже турбуємося про клієнтів і розуміємо, що наші послуги можуть знадобитися терміново. Пам'ятайте, що перед відкриттям будь-якого замка ви повинні пред'явити нам документ, що засвідчує особу, щоб уникнути шахрайства. 

Телефонуйте у будь-який зручний для вас час! Ми завжди напоготові!