Сьогодні неможливо уявити сучасне фермерське господарство без елеватора. Завдяки своїй ефективності і продуктивності, це обладнання стало незамінною частиною агропромисловості.

Елеватори поділяються на два типи: ті, що переміщують матеріал у вертикальному чи крутопохилому напрямку, і такі, що переміщують матеріал по просторовій або кільцевій трасі. Найчастіше в галузях промисловості застосовуються підйомні елеватори, які здатні переміщувати матеріал у ковшах без зупинок. Вони використовуються на будівельних, склокерамічних, металургійних, хімічних, гірничобудівничих підприємствах.

Елеватори – це сучасні машини безперервної дії, які призначені для переміщення сипучих або поштучних вантажів у вертикальному або крутопохилому (понад 60 градусів) напрямку. Зазвичай елеватор складається із стрічки (або це може бути ланцюг), приводу, ковшів, натяжного пристрою. Це класична конструкція практично кожного елеватора. Ці машини успішно транспортують борошно, харчові продукти, зернові, пісок, вугілля тощо.

Якщо ви хочете придбати елеватор, який дозволить досягнути високого коефіцієнта корисної дії, вам потрібно знати їх види та призначення. Це допоможе підібрати ідеальну модель саме для вашого господарства.

За типом деталі, що несе вантаж, елеватори поділяють на ковшові, поличні та колискові.

Ковшові транспортують переважно насипні вантажі. До них належать зернисті (цемент, борошно, торф, вугілля, пісок, різноманітні хімікати), пороховидні, шматкові, іноді рідини.

Елеватори-колиски підвішують до спеціальних ланцюгів, які розвантажуються в будь-якому місці вітки, що неможливо в поличному, де ковші прикріплені до ланцюга нерухомо. Поличні та колискові норії підходять для піднімання поштучних вантажів (ящиків, бочок, рулонів тощо).

Це обладнання можна поділити ще за типом тягового органу: так бувають стрічкові елеватори та ланцюгові (з двома й одним ланцюгом). Також елеватори є вертикальні та крутопохилі. При виборі вам варто звернути увагу на швидкість руху ковшів, адже це забезпечить правильну потужність. Бувають тихохідні ковші (до 1,25 м/с), швидкохідні (до 4 м/с) та спеціальні (7 м/с). У тихохідних елеваторах розвантаження ковшів гравітаційне, в швидкохідних – відцентрове.

Якщо ви точно знаєте, що вам потрібно, і давно вже обдумали всі деталі свого елеватора, зверніться до фахівців компанії "САДКО". Ми виготовимо устаткування згідно з усіма, навіть найдрібнішими вашими вимогами.

Корпорація "Садко" займається проектуванням та будівництвом об'єктів по переробці та зберіганню зерна. Весь цикл робіт проводимо самостійно. Якісне проектування елеваторів виконуємо на сучасному високотехнологічному обладнанні. Також займаємося ремонтом та вдосконаленням елеваторів. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном, вказаним на сайті, ми радо допоможемо.

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених!