Корпорація "САДКО" надає якісні послуги металообробки і виконує широкий спектр робіт, серед яких: 

- токарні і фрезерні роботи;
- вальцювання металів;
- різання металів на гільйотині;
- зварювальні роботи;
- різання металів плазморізом.
- виготовлення вагончиків, автонавісів, парканів, огорож, вольєрів та інших металоконструкцій;

Особливістю компанії є те, що на підприємстві наявна сучасна техніка, завдяки якій можна виготовити практично будь-яку деталь з металу. Також ви можете вносити свої поправки щодо роботи або запропонувати конкретні вимоги, за якими розроблятиметься той чи інший матеріал.


А зараз ми детальніше роглянемо, як проходять основні процеси з металообробки у фахівців "САДКО". Токарні і фрезерні роботи відбуваються на потужних верстатах, можливе серійне та дрібносерійне виробництво деталей та вузлів. Вартість послуги залежатиме від складності замовлення, проте ми завжди йдемо назустріч покупцям і пропонуємо знижки для постійних клієнтів. 

Для вальцювання металів працівники використовують тривалкові вальці шириною до 2000 міліметрів і товщиною прокатки листа до 20 міліметрів. Також ви можете не перейматися, чи підійде ваш метал під обробку, тому що ми вальцюємо різноманітні матеріали, такі як:

- чорний металопрокат;
- листовий металопрокат;
- профілі;
- нержавіючу сталь;
- швелери;
- профільні труби.

Вартість цієї послуги ми вираховуємо індивідуально, тому що вона залежить від об'єму роботи. Якщо ж вас не задовольнить результат (а це малоймовірно), ви можете повернути товар протягом двох тижнів.

Виконання заготовок та готової продукції шляхом різання на гільйотині є однією з найпоширеніших послуг, адже устаткування "САДКО" вирізняється надзвичайною точністю різу з відхиленням до 0,5 міліметрів. Даний вид металообробки підходить як для чорного, так і для листового нержавіючого металопрокату. Гільйотина корпорації має ширину до 2 000 міліметрів і товщину до 5 міліметрів.

Якщо вам потрібні професійні послуги зварювальника, то ви звернулися за адресою, адже у нас ці роботи виконуються "під ключ". "САДКО" проводить обширний ряд робіт, до прикладу, від зварювання арматури для заливки бетоном до капітального ремонту металоконструкцій будь-якої складності. Фахівці цієї галузі відповідально ставляться до своєї роботи і постійно вдосконалюють свої вміння.

Різання металів плазомрізом відбувається на верстаті з ЧПУ з робочим полем 1500х3000 мм, тобто ви можете бути впевненими у тому, що робота пройде без збитків і на високому рівні, адже наше обладнання є одним із найсучасніших. Послуга підходить для власників чорного, легованого та кольорового металу. Корпорація надає гарантійне та післягарантійне обслуговування. Розцінки на токарні роботи дуже демократичні.

"САДКО" чекає на ваші замовлення та пропозиції!