Поверхня більшості матеріалів, які у наш час використовуються для найрізноманітніших споруд, з часом має здатність псуватися. Щоб запобігти цьому, її покривають спеціальними захисними засобами – лакофарбовими матеріалами (ЛКМ). Що можуть запропонувати для цього виробники ЛКМ в Україні? Для покриття транспорту використовують алкідно-уретанові грунт емалі. Саме вони дозволяють багатьом транспортним засобам мати гарний вигляд навіть під час їзди в різних погодніх умовах.

Доволі широко використовують грунт-емаль УРФ-1128 та УРФ-1101 різних кольорів (білого, сірого, чорного, жовтого, червоного, зеленого). Грунт-емаль УРФ-1128 призначена для покриття поверхонь міського і вантажного транспорту, виробів вагонного типу. В подальшому їх можна використовувати як в закритих приміщеннях, так і під відкритим небом. Як розчинник, перед нанесенням емалі можна вибрати сольвент, уайт-спірит, ксилол. Для створення одного шару покриття зазвичай витрачають 60-100 г емалі на м². Емаль можна наносити на загрунтовану поверхню як розпилювачем, так і пензлем.

Грунт-емаль УРФ-1101 радять використовувати для фарбування поїздів, автомобілів, сільськогосподарської техніки, технологічного обладнання. Також її можна наносити на дерев’яні поверхні. Добре захищає металеві конструкції від впливу шкідливих чинників атмосфери. Цю емаль хвалять за короткий час висихання, хорошу покриваність та стійку адгезію до металів і дерева. Вона водночас є економічно вигідною та славиться довговічністю покриття в експлуатації. Щоправда, вона має дещо більшу витрату матеріалу на шар при нанесенні, ніж УРФ-1128, а саме 110-130 г/м² , що залежить від таких факторів, як товщина шару, температура та вологість повітря, форма та шорсткість поверхні.

За ступенем блиску УРФ-1101 буває напівглянцева та напівматова. Як розчинник, використовується Р3, Р4 та уайт-спірит. Служити ця грунт-емаль може від 3 до 10 років, в залежності від умов. Термостійкість цього ЛКМ також є значною – він може служити при температурі від - 60 С до +60 С. Звичайно, що УРФ є горючою речовиною, тому при роботі з нею необхідно дотримуватись правил техніки безпеки.

Отже, якщо для фарбування наземного транспорту використовується емаль алкідна, то для водного транспорту призначаються емалі з підвищеною стійкістю до води і антикорозійними властивостями, так звані корабельні або палубні емалі. До них відносять ПФ-1145 та ПФ-167. ПФ-1145 часто використовують на нафтових танкерах, а ПФ-167 добре підходять для суден, які плавають в умовах помірного та холодного клімату, трохи гірше служать у теплому кліматі.

Наша компанія пропонує Вам широкий асортимент якісних лакофарбових матеріалів для будь-якого транспорту. У нас Ви знайдете грунтівки та емалі за доступними цінами. Продукція відповідає ГОСТам. Реалізуємо товари по всій Україні.

Обирайте тільки якісні ЛКМ для будь-якого виду транспорту чи техніки у нас!