На сьогоднішній день виробництво лаків і фарб перебуває на дуже високому рівні. Це підтверджується широким асортиментом продукції та її якістю. Зокрема, дуже хорошими властивостями володіють універсальні грунтовки.

Найбільш поширеною універсальною грунтовкою є ГФ-021. Вона доступна в широкому діапазоні кольорів. Це білий, пісочний, сірий, колір слонової кістки, червоний, коричневий. Випускається в каністрах по 50 кг. Наноситься на багато поверхонь різних видів: металеві, пластикові, фанеру, дерево, МДФ, ДСП. В подальшому на неї можна наносити емалі або ж вона може самостійно захищати поверхні від корозії та вологості без додаткових засобів. Загалом, сам склад ГФ-021 можна визначити, як суспензію барвників у пентавталевому лаку. Окрім того, додають розчинники, інгібітори корозії, стабілізуючі добавки. Саму грунтовку відносять до гліфталевих (алкідних) ЛКМ. Вона не адсорбується поверхнями, навіть дерев’яними. Під час нанесення утворює рівномірний однакової щільності шар, що захищає поверхні і збільшує термін їх служби.

Нанесення універсальної грунтовки рекомендоване лише в температурних умовах вище 5° С. Перед використанням грунтовку розмішують і за потреби додають розчинник, частка якого має становити не більше, ніж 0,25 загальної ваги грунтовки. В ролі розчинника можна використовувати ксилол, сольвент, скипидар, уайт-спірит. Якщо роботи з грунтовкою проводяться в електричному полі, як розчинники варто застосовувати розріджувачі РЕ-3В, РЕ-4В. У разі нанесення на металеві поверхні, гліфталева грунтовка ГФ-021 слугує надійним захистом від корозії. Також покращується міжшарова адгезія між металевою або дерев’яною поверхнею і емаллю. В той же час, витрати емалі, нанесеної наступним шаром, зменшуються.

Відмічають швидке висихання грунтовки – за словами виробників, один шар висихає протягом 24 годин або ж трохи довше за температури 20 С. Нанесений шар після висихання може бути матовим або напівглянцевим. Зберігають грунтовку виключно в заводській тарі за умов нормальної вологості і відсутності потрапляння прямих сонячних променів. Добре ГФ-021 переносить низькі температури – до -20 С. Відмічена і стійкість до дії рослинних і тваринних жирів, змазочних мастил, спирту, бензину. Також грунтовка наділена високою твердістю і добре піддається шліфуванню. Антикорозійна грунтовка ГФ-021 є зручною для нанесення, не має схильності до утворення потоків.

Отже, грунтовка ГФ-021 забезпечить надійний захист емальованих і неемальованих металевих, дерев’яних та інших поверхонь від шкідливих впливів навколишнього середовища.

Замовити ГФ-021 за доступною ціною Ви можете на нашому сайті. Для цього скористайтесь кошиком або телефонуйте до нас за контактним номерами, вказаними на сайті компанії. Чекаємо Ваших замовлень!