Тканина кордура — це товста та щільна тканина (волокно), що виготовлена з нейлонової нитки із водонепронекним просоченням та поліуретановим покриттям. Спочатку така тканина призначалася для армії, пізніше набула широкого використання серед виробників.

Кордура обробляється в кілька етапів, тому і зберігає свою міцність та якість дуже довго. Деякі виробники додають в нейлонову нитку невеликий відсоток бавовни, що позначається на зносостійкості тканини та на зовнішньому вигляді — з'являються ворсинки на поверхні. Щоб отримати більшу товщину та міцність волокна — його скручуть в декілька разів (найщільніший матеріал — кордура 1000).

Основними характеристиками тканини кордура є:

- висока щільність матеріалу — від 100 denier;

- підвищена водостійкість (водозахищеність) — понад 5000 мм;

- покриття з нанесенням в кілька шарів для збільшення стійкості та міцності тканини;

- температура плавлення тканини від 210-245 ° C;

- «дихаючі» показники — від 500  г / м за добу;

- зносостійкість тканини на рівні 7,6 тисяч обертів.

Кордура - міцний матеріал з посиленим захистом. Тканина кордура спочатку призначалася для армії, згодом почали випускати протиударні наколінники, налокітники, бронежилети, розвантажувальні жилети, чохли, рюкзаки, військовий одяг і спеціальну екіпіровку для мирного населення.

З часом тканина кордура почала використовуватися для виробництва робочого одягу, взуття, одягу для любителів спорту, туристів і т. д. Волокно під час виробництва отриує різну фактуру, блиск, колір, начісування та інші показники.

За своїми технічними характеристиками (міцність, зносостійкість і т. д.) тканина кордура помітно перевищує звичайну в кілька разів. 

Переваги високоякісної кордури: термічна стійкість, простота в догляді, стійкий колір, велика різноманітність одягу, взуття, красивий вигляд, тканина кордура стійка до хімічних елементів, не схильна до кошлатання та не деформується. 

Проте, як і всі тканини, вона має незначні недоліки: дорога, важка, на морозі замерзає, довго сохне,  старіє від УФ-випромінювання. Недоліки є незначними, переваг тканина має набагато більше. 

Якщо ви вирішили виготовляти взуття саме з цієї тканини — це хороший вибір, адже така тканина має високу зносостійкість та міцність!

Матеріали для виробництва взуття можна купити в компанії Спецімпекс за доступними цінами. В нашому асортименті ви можете знайти: тканину гранітоль, взуттєвий картон, кирза, діагональ, комбітекс, штучний велюр, кордура, петля взуттєва, спилок, клей прутковий і т. д.

Детальнішу інформацію запитуйте за контактними телефонами.