Основою здорового життя людини є чисте повітря, проте у нинішні часи дуже складно уникнути газів від автомобілів, постійного смогу, пилу та інших випарів. Для того, аби хоч якось очистити повітря, з'явилися повітряні фільтри. В Україні одним із провідних виробників повітряних фільтрів є ТД "Технофільтр", продукція якого відома своєю надійністю та ефективністю. Наше підприємство - єдиний офіційний представник провідного європейського виробника фільтрувальних матеріалів TWE (Tangerding Bocholt GmbH) із Німеччини, тому гарантує високу якість та ефективність роботи.

"Технофільтр" пропонує широкий асортимент фільтрувальних матеріалів, проте одним із найбільш вживаних товарів є повітряні фільтри. Вони представлені у будь-якому розмірі та типі, також є можливість виготовлення на замовлення. Загалом, повітряний фільтр - це такий елемент повітроочисника, що використовується для очищення від пилу (фільтрування) повітря, що подається в приміщення системами вентиляції і кондиціонування або використовуваного в технологічних процесах (наприклад, при отриманні кисню), в газових турбінах, в двигунах внутрішнього згоряння тощо. Тобто це устаткування має розгорнутий спектр використання: від власного будинку до масштабного заводу.


Повітряні фільтри мають свою класифікацію, тому для забезпечення максимальної ефективності слід вміти підбирати товар, адже від його вибору залежить чистота вашого середовища та здоров'я оточуючих. Існує три типи повітряних фільтрів, які класифікуються залежно від об'єму та величини забруднюючих складових:

1. Фільтри грубої очистки повітря - використовуються  у приміщеннях, де є потреба невисокої очистки повітря. Вони не дають доступу частинкам пилу від 10 мкм і вище. До прикладу, це можуть бути: волокнистий пил, іскри від зварювальних робіт, волокна текстилю, пари жирів, пил з вугілля, цементу, пух, пилок рослин, сажа тощо. Застосовуються при експлуатації компресорів, холодильних машин в умовах великої запиленості;

2. Фільтри тонкої очистки повітря - знову ж, назва говорить сама за себе: такі фільтри здатні фільтрувати частинки випарів від 1 мкм і більше. Вони підійдуть для приміщень, де відбувається шліфування, тому що пил від цієї роботи має такий розмір. Також вони підходять для борошняного пилу, полімерної фарби у вигляді порошку, природного туману, масляного і смоляного туману, різноманітних бактерій, звичайного пилу атмосфери, хімічних аерозолів, зварювального диму, туману, утвореного конденсатом лугу, тощо.

3. Фільтри абсолютної очистки повітря (НЕРА) перекривають доступ частинкам величиною більше 0,3 мкм. Цей вид продукції використовують у тому випадку, коли є респіраторна алергія. Також вони є часто використовуваними у фармацевтичних та електронних сферах. Їх застосовують для підтримання чистоти в операційних, на складах зберігання ліків тощо.

Обирайте потрібний фільтр з гарантованою ефективністю в компанії "Технофільтр"!