Горіхи та сухофрукти - це джерело здоров’я, особливо у період, коли немає можливості забезпечити себе свіжими фруктами. До того ж вони є абсолютно натуральними, тому про їх користь годі й говорити.

Горіхи збагачені надзвичайно великою кількістю вітамінів, мінералів, білка, клітковини та ефірних олій. Також вони є дуже поживними та володіють відмінними живильними властивостями, які ефективно застосовують для вирішення проблем з потенцією. Сухофрукти та горіхи відомі своєю користю і для чоловіків, однак які з них є найбільш корисними та в яких кількостях слід вживати - розглянемо детальніше.

Волоський горіх має найбільше корисних властивостей серед горіхів, а також у ньому міститься величезна кількість цинку, який є необхідним для чоловічого статевого гормону. Ще у горіхах містяться вітаміни А, В, Е, а також фосфор, магній, марганець, калій та кальцій. Волоські горіхи містять у своєму складі клітковину, рослинний білок та ефірні масла.

Для підвищення потенції чоловікам рекомендують вживати волоські горіхи у поєднанні з медом.

Мигдаль багатий калієм, магнієм, фосфором, сіркою, хлором, вітамінами групи В, що сприяє підтримці чоловічого здоров’я. Також у мигдалі міститься аргінін - амінокислота, яка сприяє розслабленню кровоносних судин та поліпшує кровообіг, що допомагає посилити чоловічу потенцію.

Фісташки мають багатий вміст цинку, фолієвої кислоти, вітамінів та ненасичених жирів. Фолієва кислота здатна покращити якість сперми. Ненасичені жири захищають чоловіків від захворюваннь серцево-судинної системи та імпотенції.

Фундук має надзвичайно високий вміст вітаміну Е та В 6. Також у цих горіхах міститься великий вміст цинку, фософру та магнію, які позитивно впливають на чоловічу силу. Ще фундук сприяє зміцненню імунної системи, має заспокійливу дію.

Для чоловіків рекомендують вживати суміш горіхів, однак зловживати нею не варто. Також надзвичайно корисним для чоловіків буде вживання сухофруктів, зокрема, фініків, кураги, чорносливу, інжиру та родзинок.

Спосіб приготування такого "чудо-засобу" для чоловічої сили досить простий - достатньо змішати горіхи та сухофрукти в рівних пропорціях, перемолоти їх через м’ясорубку та додати меду.

На сайті нашого інтернет-магазину Ви можете купити горіхи, цукати, сухофрукти, східні прянощі та багато іншого. Ми реалізуємо лише сертифіковану продукцію від виробників практично з усього світу. Ми реалізуємо продукцію оптом по всій Україні. Завітайте до нас на сайт та обирайте потрібні товари, адже наш асортимент надзвичайно великий.

Купуйте горіхи і сухофрукти оптом для збереження чоловічої сили та здоров’я!