Європіддони зараз широко використовуються у багатьох країнах і в Україні зокрема. З ростом якості вітчизняної продукції зросла експортна частка торгівлі. Дерев'яні піддони стали необхідними, оскільки вони є універсальною транспортною тарою. 

Дерев'яні піддон стандартизували ще в 50-х роках минулого століття. Спочатку їх використовували для залізничних перевезень, тому їх розміри відповідають габаритам вагонів потягу. Ці стандарти прижилися і залишаються основними в даний час.

Дерев'яні піддони можна купити нові або вживані. Стандартні піддони мають розміри 800 х 1200 мм або 1000 х 1200 мм. Інші розміри вважаються нестандартними і виготовляються на замовлення. 

Можна придбати піддон нестандартного розміру, але він обов'язково повинен відповідати технічним умовам (ТУ). Якщо ви хочете замовити нестандартний піддон, то необхідно надати інтернет-магазину креслення, вказати вимоги до цвяхів, якості деревини та інших характеристик. Під час складання ТУ потрібна вказати допуск за розміром. Якщо самостійно вам важко визначити ТУ, то краще звертайтесь до фахівців.

Вага дерев'яного піддону в середньому становить близько 20 кг. Вантажопідйомність залежить від конструкції. Вона буває від 700 до 1500 кілограмів. Деякі дерев'яні піддони можуть витримувати вантажі навіть до 2500 кілограмів. Також варто пам'ятати про умови зберігання. Найбільш оптимальний варіант - це закрите приміщення або місце під навісом. У будь-якому випадку, небажано, щоб піддони тривалий час не піддавалися впливу атмосферних опадів або сонячних променів.

Якщо запам'ятати цю коротку інформацію, то вам вдастся вибрати дійсно якійсний піддон, і зовсім не важливо, буде він новий чи вживаний. 

Інтернет-магазин «Меридіан» пропонує піддони стандартних розмірів (нові або б / в), а також виготовлення піддонів під замовлення. Ми зробимо для піддон будь-якого розміру. Для цього вам потрібно зателефонувати нашому консультанту і вказати всі свої вимоги до виробу. 

У наших піддонів лише якісна збірка, адже ми використовуємо надміцні цвяхи, сертифіковану деревину, виготовляємо все за стандартами. Сучасна сушка дозволяє отримувати високоякісну деревину, яка відповідає європейським вимогам якості. Ми зберігаємо товар у закритих приміщеннях, щоб уникнути негативного впливу атмосферних опадів та інших несприятливих чинників. Нам важливий кожен покупець, а отже, і товар ми повинні пропонувати якісний для кожного покупця.

Замовлення можна оформити досить просто. Для цього переходьте в наш каталог, шукайте потрібний піддон дерев'яний та додавайте його у корзину. Також можна зателефонувати нашому консультанту, і він вам допоможе. Доставка по всій території України. 

Телефонуйте просто зараз!