Подумати про опалення варто задовго до настання морозів, щоб зробити вибір котла обдумано і зваживши всі нюанси. До того ж так можна зекономити - не в сезон опалювальне обладнання зазвичай дешевше. 

На сьогодні існує багато способів опалення будинку. В наш час, коли підвищення цін на енергоносії є неминучим, придбання продуктивного твердопаливного котла буде найкращим і найдешевшим способом опалення будинку. На українському ринку є величезний вибір котлів, і серед такого діапазону опалювальних приладів можна розгубитись. 

Як вибрати котел?

Перш за все, варто враховувати поширені помилки, які більшість людей роблять при виборі твердого палива. Практично кожен українець спочатку дивиться на ціну. Звичайно, цей аспект дуже важливий для покупця, особливо в часи кризи, коли ціни ростуть у швидкому темпі. Вартість котлів на твердому паливі досить висока, але пам'ятайте: у цьому випадку, заощаджуючи на покупці, ви можете витратити набагато більше грошей на ремонт і придбання додаткового обладнання. 

Другим аспектом при покупці котла має бути вибір палива. Різні види твердопаливних котлів працюють на паливі з різною вологістю.  Якщо вибрати котел, що використовує паливо з вологістю не більше 20-25 %, а потім заповнити його більш вологим, виникають проблеми: котел не гріє, нагрівається занадто сильно, зовсім не працює і т. д.

Пам'ятайте, що потрібно добре підрахувати потужність вашого майбутнього котла. Цей аспект залежить в основному від площі опалюваної зони та рівня нагріву вашого будинку. Це означає, що якщо у вас є старі вікна та двері, які пропускають холод у кімнату, вам доведеться придбати великий котел або купити нові вікна та ізолювати двері.

Дешевші котли потрібно заправляти 3-4 рази на добу, що не дуже зручно, особливо коли паливо закінчується вночі.

Тому найкращим рішенням для опалення в Україні є автоматичні твердопаливні котли тривалого горіння, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині "Укркотлобуд" для обігріву квартир, будинків і промислових приміщень. Такий котел працює за принципом піролізу та класичного спалювання палива, а саме деревини чи інших сухих матеріалів.  Сучасна автоматизація та унікальний принцип горіння деревини забезпечують автономну експлуатацію котла. Тому за допомогою твердопаливних котлів від "Укркотлобуд" ви можете забути про всі незручності, що виникають при використанні простих котлів для деревини. Детальніше про все можна дізнатися на нашому сайті. До того ж ми надаємо гарантію на наше обладнання. 

Телефонуйте!