На цей час в Україні надзвичайно гостро постає проблема із надвисокими цінами на газ. Кожен з нас бажає зекономити та шукає альтернативні джерела опалення. Найбільш дешевим і поширеним паливом в нашій країні є торф, вугілля та звичайні дрова, дехто використовує пелети та сміття. Їх можна завантажувати у твердопаливні котли тривалого горіння та піролізні котли. Також на ринку можна зустріти найрізноманітніші види котлів, але, щоб не помилитись у виборі, треба розуміти, чим вони відрізняються, і знати всі нюанси використання того чи того виду котла. 

На сьогодні твердопаливні котли вважаються найефективнішим та найбільш популярним видом (який не споживає газ) для дому та промислових приміщень. Суттєвою перевагою твердопаливних котлів тривалого горіння є те, що не потрібно часто завантажувати паливо. Особлива конструкція дозволяє робити це раз на декілька днів. Ви можете максимально заповнити котел паливом, що забезпечить довге та продуктивне горіння, і на певний час забути про опалення. Це дуже зручно для великих будинків та підприємств. 

Піролізні котли дуже прості у догляді. Паливо в них згорає майже повністю, тому процес прибирання не займає багато часу. Заправляти їх можна практично всім. Основною вимогою до палива є вологість - вона не повинна перевищувати 15 %. Тому до вибору та заготівлі палива потрібно ставитись особливо уважно. Також ці котли відрізняються високим коефіцієнтом корисної дії, хоча завантажувати паливо в них потрібно набагато частіше, ніж в твердопаливні котли тривалого горіння. Багато людей відмовляються від піролізних котлів через досить високу ціну. 

В нашому інтернет-магазині "Укркотлобуд" ви можете замовити дійсно якісний котел тривалого горіння за доступною ціною. В асортименті моделі з потужністю 10 кВт, 12 кВт, 16 кВт, 20 кВт, 30 кВт, 40 кВт. Завантаження палива відбувається один раз на двадцять чотири години. Таким чином, ви економите не лише ваші гроші (які могли б витрачати на газ), але й дорогоцінний час. Підбирати модель потрібно залежно від бажаної опалюваної площі. Наприклад, твердопаливний котел тривалого горіння на 30 кВт підійде для приміщення площею до 300 м2

До речі, перевагою наших котлів є те, що можна завантажувати паливо будь-якої вологості і не хвилюватися через низький коефіцієнт корисної дії, адже дрова згорають зверху вниз, і вони встигають просушитися. Габарити та інші технічні характеристики представлені в описі товару на нашому сайті. Таких демократичних цін не знайдете в жодному інтернет-магазині. Оплата за домовленістю. 

Телефонуйте!