У давнину бурштин був вельми шанований правителями і багатими людьми, граючи роль одного з перших дорогоцінних каменів. Єгипетський фараон Тутанхамон не вважав негожим прикрасити бурштином свою корону. Імператор Стародавнього Риму Нерон відправляв своїх купців у далекі поїздки за цим красивим і цілющим каменем, віддаючи перевагу різновиду бурштину чорного кольору. В імператорських сім'ях Японії та Китаю особливою повагою користувався бурштин насиченого вишневого кольору.

Спочатку бурштинова смола використовувалася в якості лаку, потім її стали застосовувати для виготовлення дорогоцінних прикрас, художні[ виробів і різноманітних предметів побуту.

У наш час майстри бурштинової справи використовують цей камінь як матеріал для створення художніх полотен. Красу картин з бурштину неможливо достовірно передати за допомогою слів або ілюстрацій. Розсипи бурштинової крихти різноманітних відтінків граючи в променях світла миттєво огортають теплотою і магічною аурою давньої історії нашого світу.

Картини з натурального бурштину - це чудова прикраса будь-якого інтер'єру. Сонячний відтінок цього каменю, який створює затишок і відчуття комфорту, стане доречним доповненням в сучасній квартирі, офісі, заміському будинку або дачі.

З бурштину можна виготовити прекрасні художні твори будь-якого жанру. Це може бути натюрморт, портрет, панорама або абстрактний малюнок. Але найбільш виграшно, звичайно, виглядають пейзажі з бурштину.

Багаті відтінки бурштину від кольору слонової кістки до темного, майже бурого кольору, повторюють різноманітність фарб самої природи. Осінній ліс або літній день, пронизаний сонячними променями, виконані в бурштині, стануть чудовою прикрасою вашого будинку.

Янтар чудово поєднується з деревом, тому пейзажі з бурштину добре будуть виглядати в рамах з натуральної деревини, що робить інтер'єр вашого будинку більш екологічним. Поєднуючи бурштин і дерево за особливою технологією, майстри створюють чудові складні художні твори.

Всю цю красу можна придбати і особисто для себе і в подарунок тим, кого хочете порадувати. Живопис з бурштину додасть будь-якому інтер'єру нотки витонченого аристократизму. Вишукана палітра відтінків бурштину просто заворожує. Від такої картини просто неможливо відірвати погляд. І повірте така картина нікого не залишить байдужим.

Купівля бурштинової картини - справа тонка, до якої слід підійти відповідально. Вона обов'язково повинна вам подобатися, торкнутися теплих нот у Вашій душі, адже бурштин має сильну енергетику.

Наш магазин бурштину пропонує справді багатий вибір картин з бурштину, уміло створених майстрами однієї з кращих бурштинових майстерень. У нас ви можете замовити репродукції полотен великих художників чи цілком оригінальні картини, написані виключно згідно вашим побажанням. Можливо навіть виготовлення портретів з бурштину за фотографією, з достовірністю не гірше ніж у традиційному живописі. Тільки уявіть, як чудово виглядатиме зображення дорогої Вам людини, виконане з розсипів янтарної крихти, що переливаються на сонці.