В кожному домі є місце, де людина відпочиває після важких робочих буднів та домашніх справ. Важливим місцем для побутового комфорту є спальня, зокрема, ліжко та постільна білизна. Окрім тканини, на якість відпочинку впливає і дизайн постільної білизни. Колір білизни, малюнок та структура впливають на психологічний стан, нервову систему та самопочуття загалом, тому до їх вибору треба віднестися серйозно.

Цей процес потрібно почати з вибору правильних розмірів постільної білизни. Вона буває чотирьох видів: півтораспальна — 150х210 см або 160х220 см; двоспальна — від 175х210 см до 200х220 см; євророзміру — 200х220 см, 220х240 см та сімейна — в комплекті дві підковдри. Є комплекти з квадратними і продовгастими наволочками, при покупці зверніть увагу на цю деталь.

Не менш важливим елементом при виборі постільної білизни є правильний колір та дизайн. Психологи стверджують, що колір здатний впливати на організм та настрій людини. Доведено, що певний колір здатен викликати різні почуття у людей: заспокоювати, збуджувати і т. д.  Якщо ви бажаєте отримати повноцінний відпочинок після важкого робочого дня — вибирайте постіль в ніжних та спокійних тонах: рожевий, бежевий, блакитний, жовтий та ін. Якщо ж у ваші плани входить романтичний вечір чи пристрасна ніч — тоді використовуйте постільну білизну в яскравих кольорах, які будуть бадьорити та збуджувати. Це, наприклад, червоний, оранжевий, чорний тощо.

Розглянемо, як можуть вплинути певні кольори на ваше самопочуття. Так, білий колір постільної білизни (найпопулярніший) заспокоює психіку, дарує відчуття спокою, розслабленості та захищеності; синій та блакитний — позитивно впливають на нервову систему людини, а в деяких випадках можуть навіть сприяти лікуванню деяких простудних захворювань; зелений — допомагає при головному болі та болях у м'язах; оранжевий — збуджує апетит (не рекомендується для людей, що дотримуються дієти).

Важливим елементом при виборі постільної білизни є наявність на ній малюнка чи візерунка. Дрібні зображення подарують вам спокій, хороший сон, а постіль з геометричними орнаментами допоможе забезпечити кращий відпочинок після трудового дня.

Купити постільну білизну ви можете в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. Ми пропонуємо широкий асортимент дорослих та дитячих комплектів постільної білизни: від спокійних пастельних кольорів до яскравих з цікавими принтами. Для хорошого відпочинку в нас є великий вибір постільної білизни в нейтральних тонах (рожевий, білий, бежевий, блакитний і т. д.), з ніжними принтами, а для активних людей та для тих, кому подобаються яскраві зображення — постіль з 3D або 5D принтами (квіти, тварини, природа, міста і т. д.).

Детальнішу інформацію дивіться на нашому сайті.