У вашого бізнесу розпочалася полоса невдач? А може, навпаки, після вдалої роботи хочеться розширювати свою діяльність та вдосконалюватися? Якнайкраще організувати свою діяльність для ефективної роботи вам допоможуть кваліфіковані фахівці. Послуги консалтингу передбачають допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з організацією бізнесової діяльності і поліпшенням її продуктивності. Однією із галузей консалтингової сфери є агроконсалтинг.

Консалтинг поєднує у собі багато функцій, проте першочергове його завданя - це консультування (як зрозуміло з назви) людей з питань будь-якого виду діяльності і допомога у досягненні запланованих цілей. Причини, через які підприємці звертаються до фахівців консалтингової сфери, найчастіше бувають такими:

1. коли представництво має великий досвід і вже заробило хорошу репутацію, проте хоче вдосконалювати свою роботу, розширювати діяльність і знаходити нові шляхи до зростання;

2. коли фірма хоче підвищити свій рівень і статус шляхом перевірки, результати якої висвітлюються на широкий загал;

3. коли підприємство потерпає від скрутного становища і не знає, як вирішити проблеми, які накопичилися. В такому разі поняття набуває трішки зміненої назви і стає криза-консалтингом.

Вміння правильно будувати свою роботу та розширювати можливості власного підприємства є дуже відповідальною і складною справою, з якою не впоратися без допомоги кваліфікованих фахівців.

Аграрна промисловість - це сфера, яка була споконвіків, і стрімко почала розвиватися від моменту своєї появи до нинішніх часів, адже сільське господарство - основа життєдіяльності українців.

Корпорація "САДКО" є однією з небагатьох компаній в Україні, які спеціалізуються у питаннях агроконсалтингу.

Наші співробітники допоможуть вам у багатьох питаннях, до прикладу:

- створення конкретних частин проектної документації, а саме оцінювання впливу діяльності вашого підприємства на навколишнє середовище, складання паспортів вибухозахисту, ведення кошторисної документації тощо;

- дослідження становища будівель та споруд, тобто перевірка надійності фундаментів, огорож, парканів та інших конструкцій;

- виконання роботи головного проектувальника, що означає ведення роботи щодо отримання дозволів на будування, супровід проведення експертизи, здобуття прав на початок зведення установ.

Ми допоможемо вирішити будь-які питання стосовно агробізнесу. Корпорація "САДКО" - це надійний друг і партнер, з яким будь-який бізнес стане прибутковим.