Нині багато людей вибирають для окраси свого саду саме декоративні хвойні рослини, адже вони вічнозелені, мають свіжий запах, а також стійкі до морозів і засухи. Хвойні дерева і кущі мають незмінно гарний вигляд в усі сезони, і прогулятися по хвойній алеї однаково приємно і в холодну, і у спекотну пору року.

Для того, щоб створити досконалий ландшафт, потрібно знати, які є види хвойних рослин, їх особливості та специфіку догляду. Комбінація різних хвойних дерев і кущів допоможе створити у вашому саду ідеальну гармонію та неповторний ландшафт.

Основні види декоративних хвойних дерев та їх особливості

Тисові

Основним представником цього виду є тис. Такі хвойні дерева мають голчасті листочки, які розташовані дворядно або асиметрично. В сімействі тисових є дуже багато видів (наприклад, Хіксі, ягідний Fastigiata Aurea та інші), які бувають однодомними та дводомними. Ростуть такі хвойні рослини в Північні півкулі, адже вони дуже вимогливі до грунту та вологості повітря. Тисові рослини мають потужну кореневу систему, завдяки якій отримують з грунту всі необхідні елементи.

Тисові рекомендовано висаджувати на ділянках, які знаходяться в тіні або у півтіні, а також на добре захищеному від вітру місці.

Кипарисові

Представники цього сімейства вимагають особливого догляду. Такі рослини зустрічаються як у вигляді дерев, так і у вигляді чагарників, а також поділяються на морозостійкі та теплолюбні. Через надзвичайну красу кипарисів їх полюбила велика кількість ландшафтних дизайнерів.

Садити кипарис краще в затіненому місці, адже при посадці на сонячній ділянці він буде мати некрасивий жовтий відтінок.

Соснові

Рослини з сімейства соснових в більшості випадків виростають дуже високими (приблизно до 50 метрів), тому перед покупкою такого деревця слід добре подумати та уточнити його розміри в майбутньому, адже на маленькій ділянці воно буде виглядати безглуздо.

Головна перевага соснових дерев — відмінна стійкість як до спеки, так і до морозу, а їхня коренева система дуже розвинена та має властивість розростатись. Якщо ви бажаєте посадити в себе таку рослину, потрібно виділити місце для неї, щоб вона не заважала рости та розвиватись іншим рослинам.

Майже всі декоративні хвойні дерева і чагарники люблять тінь або напівтінь, а деякі види не переносять сонячні промені, тьмяніють та втрачають свій красивий зелений колір. За такими рослинами потрібний ретельний догляд, а вони, в свою чергу, віддячать вам прекрасним зовнішнім виглядом, свіжим ароматом та цілющими властивостями.

В розпліднику «Шкілка Кам'янецька» ви можете купити цибулини багаторічних квітів, саджанців хвойних дерев власного виробництва у поєднанні з провідними польськими та голландськими розплідниками. На нашому сайті вас чекає широкий асортимент ексклюзивних і класичних декоративних рослин: туї, ялини, ялівці, кипариси, сосни, тиси та багато іншого.

Поспішайте купити найкращі саджанці декоративних рослин для досконалого саду!