Попередні роки були відзначені великими змінами і зростанням в галузі. 2018-й став роком координування і вирівнювання. Роздрібні тенденції продовжують проникати в рекламний світ, оскільки споживачі піддаються впливу нових та інноваційних продуктів. Сучасні корпоративні подарунки поєднують в собі функціональність і бездоганний дизайн, що призвело до збільшення асортименту продуктів під брендуванням і зростанням ринку промоіндустріі. Що це означає для організацій, які хочуть замовити корпоративні подарунки до нового року? Те, що ваш вибір тепер набагато ширший, ніж будь-коли! Починаючи від ручки і закінчуючи IT-технологіями, спектр сувенірної продукції настільки збільшився, що дозволяє компаніям зробити свій подарунок ексклюзивним і незабутнім. Найбільш вдалий час, щоб думати про брендинг компанії! 

Отож давайте говорити про самі тренди 2018 року. 

Тренд №1: підвищити популярність бренду. Компанії, що торгують вроздріб, продовжують привертати увагу в світі корпоративних подарунків, і неважко зрозуміти чому. Звісно, людей приваблюють відомі бренди, які визнані кращими у своїй галузі. Плануючи закуповувати промо- подарунки в 2018 році, зверніть увагу на трендові подарунки в роздрібній торгівлі. Наприклад: популярна термочашка Starbucks, портативні bluetooth-колонки JBL, рюкзак-антизлодій Bobby XD Design.

 

Ці речі припали до смаку багатьом споживачам завдяки високій якості і функціоналу. Ви можете нанести свій логотип на цих виробах або знайти аналоги в європейських каталогах промопродукції без бренду виробника. Пам'ятайте, що дизайн, якість і функціональність цих роздрібних брендів залучають людей. У 2018 році радимо надавати перевагу рекламним предметам, головними критеріями вибору яких є якість та функціональность, щоб залишатися в тренді.

Тренд №2: купівельна спроможність змінюється. Трендові корпоративні подарунки займають особливе місце в персональних, інноваційних та корисних продуктах. Чому спостерігається ця тенденція? Відчасти через те, що ключові особи, які приймають рішення в організаціях, стають молодшими. У міру того, як організації при наборі персоналу орієнтуються на молодь, змінюється і спектр корпоративних подарунків, оскільки молодь більше піддається трендовим впливам і саме вони формують купівельну спроможність. Це призводить до заміни типових (стандартних) корпоративних подарунків на оригінальні, модні і затребувані. Маркетологи, які хочуть замовити ефективну брендовану продукцію на наступний рік, повинні врахувати всі тренди 2018 року і пам'ятати, що особи, які приймають рішення, є представниками так званого "покоління millenium". Підбирайте подарунки, які будуть корисні, унікальні, функціональні - те, чим можна буде користуватися в повсякденному житті. 

 

Тренд №3: успіх корпоративного подарунка - у його додатковій цінності. Нове покоління управлінців, що звикло до порядку, простору, мінімалізму в усьому, буде з легкістю прощатися з неякісними, некорисними подарунками.

Існує кілька способів зробити вашу сувенірну продукцію корисною і значущою.

• Визначте, для кого призначена ваша сувенірна продукція. Подумайте, що саме буде корисним для одержувача і чим він може скористатися.

• Підберіть сувенірну продукцію, яка користується високим попитом в роздрібній торгівлі - якісну і функціональну. 

• Важливо не забути про упаковку. Корпоративний подарунок повинен бути красиво і святково упакований. 

• Створюйте подарункові набори з декількох функціональних предметів, які мають різне призначення. 

• Розробіть гарний дизайн брендування вашого корпоративного подарунка. Красивий візерунок гармоніює з логотипом. Можна також додати вітальний слоган - одним словом, все те, що зробить ваш сувенір подарунком! 

Тренд №4: Здоровий спосіб життя - частина іміджу! Сьогодні багато компаній пропагують здоровий спосіб життя, піклуючись про себе і своїх підлеглих, оплачують відвідування спортклубів, фітнес-центрів, басейнів. Співробітникам подобається знати, що компанія дбає про їхнє здоров'я і благополуччя. Гаджети для любителів ЗСЖ - фантастичний спосіб продемонструвати вашу турботу. 

ТОП-5 гаджетів для здорового способу життя:

1. фітнес-браслети різних виробників - Fitbit, Jawbone, Google і Apple. 

2. Soltrackr. Вимірює рівень ультрафіолету і повідомляє результати через додаток для смартфона. Допомагає зрозуміти, скільки можна бути на сонці і скільки вітаміну D ви вже ввібрали. 

3. Шайба з Bluetooth, в яку можна подути, щоб виміряти ритм серцебиття і синусову аритмію. Допомагає зрозуміти, наскільки сильно ви переживаєте стрес. 

4. Vessyl - «розумна чашка», яка вимірює все, що ви п'єте. Допомагає скоротити споживання кави та інших напоїв, що містять цукор. Підключається до смартфону. 

5. LUMOback - це інтерактивна смарт-система для поліпшення постави і рухів. 

Тренд №5: Потреба в нових матеріалах, текстурах і кольорах. Завжди цікаво дізнаватися, які нові тенденції сувенірного ринку будуть в моді наступного року. У 2018-му з'явилася мода на дизайнерськи продумані, візуально привабливі, виготовлені з комбінованих матеріалів сувеніри. Цьогоріч ще більше зріс попит на корпоративні подарунки, виготовлені з екосировини: дерев'яні, коркові, паперові, а також сувеніри з комбінацією мідних або бронзових деталей. Текстура сувенірів - матова, гладка, або так звана touch-поверхня. 

Під час обдумуванння ідей новорічних подарунків зверніть увагу на популярні товари в роздрібній торгівлі, на тренди 2018-го року. Ця інформація допоможе вам зробити ваші подарунки ексклюзивними, незабутніми, корисними. Не бійтеся експериментувати! 

Фахівці компанії Українська Рекламна Група готові стати вашим персональним консультантом в сфері бізнес-подарунків. 

Вихідні матеріали взяті з огляду трендів корпоративної продукції 2018 р, маркетолога і інноваційного розробника перспективних ідей, міжнародного агентства Delta Marketing Group, Cathy Houston.