Паливні гранули з'явилися лише у 1980-х роках ХХ століття і нині тільки набувають справжнього поширення та популярності. Більшість людей не знає про переваги цієї продукції, через те і не планує переходити на опалення гранулами. Проте радимо задуматися над цим, адже паливні гранули мають чимало переваг, а саме:

- паливо з деревини СО2 є набагато безпечнішим для атмосфери, на відміну від інших видів паливного матеріалу, тому що викиди під час згорання є рівносильними викидам після безпосередньо природного розкладання деревини;

- паливні гранули забезпечують теплом так само, як і вугілля чи мазут, адже вони не поступаються енергомісткістю дизельному паливу;

- звісно ж, цінова політика щодо цього продукту є економнішою і дешевшою, у порівнянні з іншими засобами опалення;

- Ви матимете менше витрат для обладнання котлів потужністю до 2 МВт;

- паливні гранули не є легкозаймистими, тому мають високий рівень безпеки зберігання безпосередньо вдома;

- гранули не утворюють надмірного диму, тому у вашій котельні або у іншому приміщенні, де знаходиться котел, буде підтримуватися чистота.

Як Ви розумієте, завдяки таким перевагам виробництво паливних гранул набуває поступового поширення в Україні. Головним складником паливних гранул є відходи з дерева, сільського господарства, торфу тощо. Вони виготовляються таким чином: усі ці матеріали в процесі дроблення перетворюються в так зване борошно. Воно надходить до сушарки, а потім до спеціального преса-гранулятора, де й формується у гранули.

Самі преси-гранулятори представлені в двох моделях:

1. Прес з матрицею круглою. Він був створений для хімічної, харчової та комбікормової сфер;

2. Прес з матрицею плоскою. Він призначений для побутових відходів.

Преси виготовляються з міцних матеріалів та якісних сплавів. Під час пресування сировина стає приблизно втричі щільнішою.

Наш "Механозбиральний універсальний завод" посідає чільну позицію серед виробників такого устаткування, адже ми маємо власні розробки, а перед надходженням товарів у продаж вони проходять випробування та сертифікуються. Ми надаємо гарантію на наше обладнання тривалістю в 12 місяців, а також пропонуємо післягарантійне обслуговування, хоча впевнені у тому, що устаткування матиме тривалий термін експлуатації. Наше товариство усіляко намагається тісно співпрацювати зі своїми покупцями, тому ми робимо все можливе, аби задовольняти Ваші потреби.

На продукцію часто діє гнучка система знижок, тому Ви можете вигідно придбати той чи інший товар. Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті, там же можна зробити замовлення.