Якщо ви власник вантажівки, то, певно, чули про послугу авторозбирання, завдяки якій можна придбати чимало відносно нових деталей за помірними цінами. Оскільки вантажівки є машинами не із дешевих, то і їхній ремонт обходиться у чималу суму. Проте якщо ви використовуватимете запчастини, які вже були у вжитку, то зможете непогано зекономити. При цьому запчастини будуть навіть якіснішими, аніж нові, куплені у випадкових продавців. Отже, які є варіанти ремонту вашої вантажівки?

1. Дорогий спосіб: замовити запчастини та інші деталі безпосередньо у виробника вашого транспорту або в автосервісі з сертифікованою продукцією. Цей варіант підійде для тих, хто готовий викласти кругленьку суму для ремонту свого автотранспорту.

2. Бюджетний, проте ненадійний спосіб. Покластися на власні знання у цій сфері та самостійно придбати необхідні вам товари, проте ви повинні бути готовими до того, що вирішите проблему тимчасово, оскільки у такому випадку вам все одно знадобиться кваліфікована допомога, адже деталі можуть не підійти.

3. Бюджетний і найбільш оптимальний спосіб. Отримати послуги від нашої компанії, адже ми спеціалізуємося на такому процесі, як розбирання вантажівок, та пропонуємо найкращі запчастини за вигідними цінами.

Ми постійно розширюємо та оновлюємо свій асортимент, тому ви знайдете у нас безліч товарів: запчастини до напівпричепів, маточини, осі, кронштейни, напівресори, гальмівні колодки, і це ще далеко не все! Завдяки тому, що ми займаємося розбиранням, покупцям завжди легше підібрати потрібну деталь.

Наша компанія обирає марки автомобілів від світових виробників і закуповує запчастини, які збереглися у майже ідеальному стані. Ще однією перевагою є те, що, якщо та чи інша деталь буде відсутня на складі, ми в найкоротші терміни зможемо замовити її з-за кордону.

Важливою перевагою є той факт, що хоча запчастини і були у вжитку, проте вони є абсолютно оригінальними і завдяки цьому можуть прослужити дуже довгий час. Наші фахівці проводять ретельну перевірку і не пропускають до продажу ненадійні товари.

Звісно ж, це помітна економія коштів та впевненість у тому, що ви купуєте справді оригінальну деталь, а не підробку. Також вам буде надана гарантія.

Ми пропонуємо послуги своїх кваліфікованих фахівців, які допоможуть вам підібрати потрібні деталі та запчастини, а також можуть зайнятися їхньою установкою. Ще у нас є цікава пропозиція: чим більше продукції ви купуєте - тим кращі знижки ми пропонуємо! Доставку здійснюємо будь-яким способом в усі куточки України!

Контакти Ви знайдете на сайті.