Сучасна людина не уявляє життя без електрики. Але варто зазначити, що електрика і все, що з нею пов'язане, є однією із найбільш небезпечних речей у житті людини. На жаль, дуже часто необережне поводження з електричними приладами призводить до страшних травм або навіть до летальних результатів. Для того, щоб убезпечитися від таких нещасних випадків, необхідна електровимірювальна лабораторія. Це спеціальний орган, який займається вимірюванням і дослідженням електроустановок.

На будь-якому виробництві, у промисловості, у звичайних домашніх умовах безпека стоїть на першому місці, тому потрібно проводити ретельні перевірки електросистем і попереджувати аварійні ситуації. Основні завдання, які виконує електровимірювальна лабораторія:

- вимірювання електрики;

- випробування електрики;

- перевірка роботи всіх складових енергопостачання в електролабораторіях;

- дослідження та аналіз усіх частин енергопостачання;

- порівняння отриманих результатів з нормативними в електролабораторії;

- надання професійних порад щодо того, як владнати несправності подальшого використання.

До прикладу, розповімо детальніше і розкриємо усі аспекти пересувної лабораторії ETL-8V. Вона займається виконанням таких завдань.

1. Випробування лінії кабеля за допомогою підвищеної напруги постійного струму до 8 кВ;

2. Використання рефлектометра для визначення відстані до місця пошкодження кабелів зв'язку і кабелів електропостачання;

3. Процес пропалення, тобто перетворення електричного опору пошкодження кабельної лінії;

4. Робота з акустичним датчиком, що означає застосування методу акустичних хвиль для локалізації місця пошкодження кабельної лінії;

5. Використання генератора низької частоти та приймача, що передбачає визначення траси кабельної лінії.

Не думайте, що такі операції проводяться лише через поломки та аварійні становища. Вони передбачаються також у тих випадках, коли ви хочете облаштувати нове електроустаткування, або ж просто для профілактики.

Провідним виробником такої техніки не тільки в Україні, а й в країнах СНД є "Харківенергоприлад". Ми спеціалізуємося на розробці та виготовленні високовольтного випробувального та вимірювального обладнання, пересувних електротехнічних, кабельних та повірочних лабораторій. Наше обладнання є сертифікованим та відповідає усім стандартам. Для того щоб забезпечити себе та територію надійною електрикою, рекомендуємо звернутися за послугами до наших фахівців, адже у нас працюють кваліфіковані спеціалісти з величезним багажем знань у цій сфері.

Не економте на перевірці та ремонті систем електропостачання, адже від цього залежить ваше життя!