Якщо Ви власник автомобіля, то добре знаєте, як дорого обходиться купівля багатьох запчастин і як складно підібрати саме потрібну деталь. Часто можна помилитися з вибором, дослухавшись до порад некваліфікованих продавців, яким лише потрібно продати найдорожчі товари. Ще більшою прикрістю буде те, що та чи інша запчастина може виявитися дешевою підробкою, і через невеличкий відрізок часу доведеться знову прямувати до автосервісу.

У такому випадку на допомогу приходять сервісні центри, які займаються таким процесом, як авторозбірка вантажних напівпричепів, під час якого знаходяться деталі, які залишилися у майже ідеальному стані і зможуть працювати ще довгий період. Звісно, цей процес не є легким, часто трапляються випадки, коли знайти деталь - дуже складно, проте спеціалісти нашого сервісу мають чималий багаж знань та досвід, що допомагає співпрацювати з великою кількістю водіїв по всій території України.

Поговорімо детальніше про авторозбірку вантажних напівпричепів, адже не всі знають, які основні переваги цієї роботи і для чого нею взагалі займаються. Під час авторозбору можна знайти чималу кількість запчастин, які майже не побували у вжитку і, що головне, є оригінальними!

Одими з найбільш популярних деталей є:

- склепана рама, яка залишається у гарному стані і може знадобитися власникам тих автомобілів, які потерпіли від аварій;

- осі з дисковими або барабанними гальмами, які завдяки своєму оригінальному виготовленню мають більшу здатність до роботи та є набагато якіснішими і потужнішими, а якщо їх зібрати в одне ціле - то вийде ідеальний механізм;

- борти і устаткування для тентів, які навіть у не зовсім ідеальному стані все одно можуть збиратися в одне ціле і матимуть практично бездоганну форму.

Звісно, Ви можете подумати, що все це звучить надто красиво і просто, щоб у це повірити, проте ми запевняємо Вас, що за умов, якщо авторозбіркою займатимуться кваліфіковані фахівці, які вміють працювати зі спеціальними інструментами та знають, як правильно зберігати вже використовувані раніше деталі, Ви отримаєте для себе великий вибір підходящих запчастин за доступними цінами.

Обирайте наш сервісний центр, адже ми завжди перевіряємо та випробовуємо деталі, які збираємося продавати. Для авторозбору надходять європейські автомобілі, деталі яких є оригінальними та мають задовільний стан. Саме у нас Ви знайдете фірмові оригінальні запчастини від виробників SAF, BPW, BPW ECO, BPW MEGA.

Ми впевнені у своїй продукції і гарантуємо Вам довготривалу експлуатацію!