Обігрів даху у сучасному вигляді почали проводити ще у 60-х роках минулого століття. З того часу антизледеніння покрівлі набуло ще більшої популярності. Такі системи дозволяють захищати дахи, ринви, водостоки від намерзання на них води при значних від'ємних температурах взимку. Це забезпечується шляхом встановлення на них електропідігріву. Він проводиться за допомогою кабелю, що має стійку до впливу сонячних променів оболонку, а також чудово переносить значні коливання температур.

Система антизледеніння запобігає утворенню великої льодової маси на даху, яка могла б з приходом весни танути та завдавати травм і матеріальних збитків, падаючи на людей. Взагалі, використання такої системи повністю виключає можливість утворення снігових заметів і бурульок. Таким чином, зменшується і механічне навантаження на елементи покрівлі, завдяки чому збільшується термін служби даху. Також відпадає потреба у механічному очищенні покрівлі, що могло б вплинути на неї не найкращим чином.

Оскільки разом із дахом установка теплових кабелів забезпечується ще й на водостоках, то покращується робота водостічної системи. Окрім того, сучасні системи сніготанення конструюють так, що витрати на електроживлення стають мінімальними. Таким чином, система зазвичай складається з:

1) однієї або кількох гілок нагрівального кабеля. Він укладається за схемою, яка визначається відповідно до типу і ступеня складності покрівлі, наявності або відсутності водостічної системи;

2) силового електричного кабеля, через який відбувається живлення нагрівних гілок. Для цього може використовуватися змінний струм напругою 220 або 380 В;

3) пристрою захисту, потреба в якому може виникнути під час аварійних ситуацій (перевищення допустимого номіналу струмів навантаження). Цей пристрій здатний швидко відключати контур цілком або частково за потреби;

4) апаратури управління, здатної до роботи в автоматичному і напівавтоматичному форматі. Вона може реагувати на сигнали від датчиків температури і вологості, зупиняти або запускати обігрів при заданих температурах, стандартний діапазон яких від -15 до +5 градусів.

Отже, всі компоненти є винятково необхідними, і при установці системи не встановлюється ніяких зайвих елементів. Після аналізу вищеописаних факторів стає зрозуміло, що система антизледеніння даху – це не розкіш, а необхідність для збереження майна, а в деяких випадках - і здоров'я людей. Надійним постачальником і монтажником таких систем можна впевнено назвати підприємство "Вікорт", яке займається такою діяльністю більш як 20 років. Телефонуйте до нас за контактними номерами та замовляйте надійні системи для захисту Вашої покрівлі!