Бурштин - це застигла смола, яка колись виділялася хвойними деревами. Але в стародавні часи люди, які не мають достатньо наукових знань, приймали його за дорогоцінний камінь або ж просто за магічний кристал. Само собою це позначалося на ціні бурштину в тодішню епоху. Чого вартий один лише факт про те, що бурштинова фігурка в стародавньому Римі коштувала дорожче раба!

Наш магазин бурштину більше 10 років займається виробництвом і продажем бурштинових виробів: амулетів, прикрас, ексклюзивних робіт, картин та багатьох інших предметів з бурштину. За час роботи ми накопичили вагомий багаж знань і навичок, і повірте, нам є що показати і розповісти про бурштин всім своїм гостям.

Здавна люди вірили у містичну силу бурштину і ставилися до нього не просто як до самоцвіту, а як до предмету, котрий володіє таємничою силою. Крім корисних властивостей бурштину, про які знали лікарі і в стародавній Греції, і в Римі, і в Єгипті йому приписували здатність протистояти злим силам і захистити людину від чаклунства, лихого погляду і іншої напасті.

Використання бурштину для виготовлення потужних захисних амулетів і талісманів практикувалося в багатьох народах. Найчастіше, шматочок бурштину просто ховали в одязі і вірили, що такий талісман захистить власника від будь-яких небезпек і хвороб. Янтар часто дарували молодятам як весільний подарунок. Вважалося, що магічні властивості каменю принесуть любов і благополуччя в сімейне життя.

Вироби з бурштину носили вагітні жінки, щоб зберегти плід і благополучно народити. Потім бурштинові намистини підкладали в колиску немовляти - вважалося, що вони оберігали новонародженого від лихого ока.

Застосовували золотисті камені не тільки як бурштинові амулети, але і як чарівні елементи в чаклунстві. Вірили, наприклад, що якщо покласти шматок бурштину на груди сплячої дружини, вона зізнається у всіх своїх гріхах. Також вважалося, що бурштин може виявити отруту
у бокалі з вином, подавши знак своєму власникові появою яскравих іскор.

Янтар дійсно володіє сильними лікувальними властивостями. Сучасні вчені налічують у складі бурштину близько 40 корисних здоров'ю компонентів. Янтар покращує психічний стан, допомагає при безсонні та депресіях, додає сил, покращує настрій і в цілому позитивно впливає на здоров'я людини і продовжує життя.

Згадка про дивовижне золотисте каміння зустрічається в «Одіссеї» Гомера і працях римського історика Тацита.

У наш час бурштин - це недорогий, але як і раніше дуже гарний камінь. Він став невід’ємною частиною сучасного ювелірного виробництва. Прикраси з бурштину виглядають одночасно і багато, і скромно. Серед бурштинових сувенірів найбільшою популярністю користуються обереги, брелоки, медальйони, а також шкатулки і статуетки з бурштину.

З точки зору астрології янтар найкраще підходить людям, які були народжені під знаком Лева, Овна і Близнюків. Народжені під іншими знаками зодіаку також можуть носити бурштин. Винятком є ​​лише Тельці і Козероги - їм краще утриматися від носіння бурштину.

Чудовий виріб з бурштину буде доречним в якості корпоративного сувеніра колегам, подарунка коханій дівчині до Дня Всіх Закоханих, сюрпризу на день народження і в цілому до всякого приводу, щоб порадувати друзів і близьких! Теплота бурштину, майстерно передана у витонченому виробі, стане прекрасним рішенням для подарунка на будь-який випадок.

Запрошуємо відвідати наш інтернет магазин бурштину і оцінити все різноманіття форм і фарб у яких бурштин може радувати нас своєю красою, теплом і цілющими властивостями.