Теплоізоляція пінополіуретаном почала набувати популярності ще в середині минулого століття. Зберігає вона актуальність і досі. Зокрема, часто використовується вона для нежитлових приміщень.

До прикладу, пінополіуретан надійно служить для таких делікатних приміщень, як овочесховища, склади і ангари. У них повинна підтримуватись стабільна температура, має бути сухо і захищено від протягів впродовж усього року. Тому і утеплювач, що використовується, має бути довговічним і ефективним, бо проведення капітального ремонту щороку було б дорогим і недоцільним.

У ангарах в більшості випадків присутній каркас з металу, а як облицювання служить тонколистова сталь. Тому пінополіуретан наносять власне на листи сталі з внутрішньої сторони ангару. Для забезпечення оптимального мікроклімату для зберігання транспорту і техніки вистачає ППУ-шару товщиною 10 сантиметрів. Цей же шар запобігає проникненню вологи, а значить, і виникненню корозії на металевих частинах вмісту ангару.

Для естетичності вигляду дозволяється наносити на пінополіуретан оздоблювальні матеріали: штукатурки, фарби. Окрім того, ППУ забезпечує і певний захисний ефект, коли гасить вібрації і цим же збільшує час служби ангару. Пінополіуретаном здійснюють і теплоізоляцію бетонних і кам’яних складських приміщень, виконуючи його нанесення прямо на стіну, що є ефективним через хорошу адгезію цього полімеру практично з усіма поверхнями. Таким чином, стіни захищають від перемерзання, а оскільки пінополіуретан – безшовний, то не проникатиме волога і не з’являтиметься цвіль. Невисока щільність ППУ виключає можливість утворення додаткового навантаження на конструкцію.

Через свою екологічну чистоту і хімічну нейтральність, пінополіуретан знайшов застосування і для овочесховищ. Мікроклімат, що створюється всередині таких будівель, лишається незмінним, незалежно від погодніх умов надворі. Для порівняння, утеплення традиційними матеріалами, наприклад, мінеральною ватою, призводить за рахунок швів до втрати 45-50% тепла. Тому утеплення п’ятисантиметровим шаром ППУ рівноцінне утепленню 15 сантиметрами мінеральної вати. Окрім того, ідеально підходить пінополіуретан для ізоляції вентиляційної системи, адже гасить вібрації і притишує її роботу. Варто згадати також, що цей полімер може служити аж до 30 років.

Отже, теплоізоляція овочесховищ, складських приміщень, ангарів за допомогою пінополіуретану – раціональне і мудре рішення. Пропонуємо замовляти такі роботи у компанії "Едванс". Наші фахівці знають всі тонкощі цієї справи, тому звертайтеся і гарантовано отримуйте якісну та надійну теплоізоляцію на тривалий період!