Навіть якщо ви чудово водите автомобіль, почуваєтеся впевнено за кермом та маєте досвід водіння понад двадцять років, це зовсім не гарантує безпеку. Окрім ДТП, є ще багато ситуацій, у яких можна пошкодити автомобіль. Ніхто не застрахований від хуліганів, природних негараздів, повалених дерев та інших неприємних несподіванок. Що робити, якщо на вашому автомобілі з'явилися вм'ятини або дрібні подряпини? Ви думаєте, що потрібно витрачати купу часу та грошей на заміну тієї чи іншої частини авто? Зовсім ні! Сьогодні є сучасніший та дешевший спосіб виходу з такої ситуації. 

Інноваційна технологія видалення вм'ятин без фарбування дозволить зробити все максимально швидко і без суттєвих затрат. Такий ремонт обійдеться вам вдвічі дешевше, ніж той, до якого ви звикли. Щодо часу, то при використанні цієї сучасної технології усі роботи проводяться аж у десять разів швидше, ніж під час класичного ремонту. Навіщо переплачувати та витрачати більше часу? 

На жаль, сьогодні дуже мало компаній пропонують такі послуги, і більшість людей поки що позбавляються вм'ятин звичайним способом, при цьому витрачають купу грошей або просто не звертають уваги на недоліки автомобіля і продовжують пересуватися на пошкодженому транспорті. 

На території Криму послуги видалення вм'ятин без фарбування пропонує компанія "PDR". Всього за декілька годин фахівці проведуть якісний ремонт та без фарбування приберуть сліди пошкоджень. Ми використовуємо сучасну технологію PDR. Як це працює? Ця технологія дійсно інноваційна! Назва розшифровується як Paintless Dent Repair, тобто ремонт лакофарбового покриття. Все виконується за складною схемою, але якщо пояснити простіше, то майстер просто робить своєрідний "масаж" металу. Він здійснюється за допомогою металевих стрижнів різної довжини та конфігурації. Потрібно докласти великих зусиль, щоб "промасажувати" метал та не пошкодити фарбове покриття. Наші спеціалісти мають досвід роботи за такою технологією, тому легко впораються за короткий термін. 

Чому варто замовити видалення вм'ятин без фарбування у "PDR"?

- Ви зекономите час! На ремонт за технологією PDR іде максимум година.

- Зовсім інша вартість! Вона залежить від кількості дефектів, розміру та їх розташування, але однозначно нижча, ніж на звичайний ремонт. 

- Ми гарантуємо результат! Якщо фахівець бачить, що машина не підлягає ремонту, то він навіть не береться за таку роботу. 

- У нас достатньо інструментів та досвіду для виконання сучасного ремонту!

Працюємо по всій території Криму.