Однією із основних процедур догляду за автомобілем є саме полірування. Це дозволяє покращити зовнішній вигляд авто, додати йому блиску тощо. Багато людей помилково вважають, що ця процедура лише естетична. Зовсім ні! Насправді час від часу виконувати полірування поверхні вашого автомобіля дуже корисно. Чому? Завдяки поліруванню на авто утворюється тонка плівка, яка захищає покриття від несприятливого впливу атмосферних опадів, ультрафіолетового світла, вологи, пилу, реагентів, попереджає утворення мікротріщин та подряпин, усуває їх на перших етапах появи (дрібні). 

Але головню перевагою полірування кузова автомобіля є те, що процедура допомагає значно продовжити термін експлуатації, адже таким чином метал захищений від корозії. При регулярному проведенні полірування ви помітите суттєвий позитивний ефект. До речі, процедура є завершальним етапом кузовного ремонту, тому в такому випадку вам точно без неї не обійтися. 

Як проводиться полірування автомобіля?

Перед тим, як почати полірування, автомобіль проходить етап підготовки. Його ретельно очищають від забруднень, видаляють сліди бітуму та антикору. Також необхідно обережно видалити залишки фарби, якщо вони є. Далі поверхня кузова просушується за допомогою спеціального обладнання. Глибокі тріщини чи подряпини заклеюють матеріалом, який нагадує звичайний скотч. Також ним заклеюють всі пластикові деталі кузова. Якщо ви замовили послугу полірування, але "спеціалісти" вирішили не проводити підготовку, то отримати бажаний результат ніяк не вдасться. 

Усі роботи повинні здійснюватися у добре провітрюваному приміщенні, куди не потрапляють прямі сонячні промені. Коли немає вітру та опадів, можна проводити полірування і на вулиці. При виявленні дефектів їх усувають завдяки дрібній абразивній шкурці. Вона допомагає ретельно все прошліфувати та позбутися подряпин. 

Полірування можна робити вручну або за допомогою спеціальної полірувальної машини. На поверхню автомобіля наносять засіб, який і додає блиску, захищає автомобіль і т. д. Взагалі процедура полягає у нанесенні на кузов захисного шару, який буде оберігати лакофарбове покриття від пошкоджень та несприятливих впливів. 

Якісне полірування у Криму пропонує компанія "PDR". Наші фахівці мають великий досвід проведення полірування та інших робіт, відповідально відносяться до роботи, тому можете сміливо звертатися. Вартість уточнюйте за телефоном. На сайті представлений перелік послуг та ціни на них. Запрошуємо ознайомитись просто зараз!

Працюємо на території Криму.